Saç Dökülmesi
(02/12/2018, Saat: 23:22)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8-10 seanslik prp uygulamasi ciddi faydali oluyor. Su anda abime 5. Seansi yaptik ve ciddi faydasi oldu. Ki daha devam edecegiz. O da farkli farkli sampuanlar,ilaclar vs. kullandi ama bu prp uygulamasi bambaska birsey. Kesinlikle arastirin komsum.

Hocam merhabalar hayırlı akşamlar diler saygılarımı sunarım. Prp tedavisini mezoterapi kombinasyonu ile bir estetik cerraha tam 5 kez yaptirdim neredeyse hic faydasi olmadi. En etkili sonucun guzel bir ekim olacagini dusunuyorum
(02/12/2018, Saat: 23:37)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam merhabalar hayırlı akşamlar diler saygılarımı sunarım. Prp tedavisini mezoterapi kombinasyonu ile bir estetik cerraha tam 5 kez yaptirdim neredeyse hic faydasi olmadi. En etkili sonucun guzel bir ekim olacagini dusunuyorum

Komsum bizde ilk seansta mezoterapi ile uygulattik. Daha sonrasinda ben uyguladim abime ve sonuclar her seferde daha iyi. Biz oldukca memnunuz sonuctan
(02/12/2018, Saat: 23:22)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8-10 seanslik prp uygulamasi ciddi faydali oluyor. Su anda abime 5. Seansi yaptik ve ciddi faydasi oldu. Ki daha devam edecegiz. O da farkli farkli sampuanlar,ilaclar vs. kullandi ama bu prp uygulamasi bambaska birsey. Kesinlikle arastirin komsum.
Komşum seans ücreti ne kadar?

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komsum bu tarz islem ucretleri hemen hemen her klinikte degiskenlik gosterir. Ama bizim yaptirdigimizda ilk seans icin yanilmiyorsam 800-900tl civari vermistik. Ama normalde aldigim duyumlara gore sadece prp islemini 700-800tl civarina yapiliyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: