Kesik izlerini yok etmek için tedavi
Cahilliğimi mazur göründe ışın kılıcıyla falan mı tıraş oluyorsunuz? Ameliyat izi yok ediciler,kantaron yağları oldu olacak her tıraştan sonra dikiş atın tam olsun. Big Grin Big Grin
2ilo7jb.jpg

https://www.ciltguzellik.com/fito-krem/
https://www.sabah.com.tr/saglik/2019/02/...surulur-mu
https://eksisozluk.com/fito--1259336?p=1
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Arkadaşlar, her türlü tıraş makinesinin kendisine göre bir tarzı, yorumu ve buna göre de tıraş hissiyatı vardır.
Bu yüzden de makine değiştirirken ya da "bugün de jiletli ustura ile tıraş olayım diyerek sürekli kullanılan tıraş makinesi gibi davranmak hatalı durumlara yol açar.

Tıraş makinesi değişikliğinde(bir kereye de mahsus olsa bile) en kolay tıraş ettiğiniz yüzeylerde deneme yapmanız ve belirli bir deneyim kazandıktan sonra da tüm yüzünüze uygulamanız daha iyi sonuçlar verir.

SON SÖZ: Ata Merkep Muamelesi yapmayın, Merkep Merkeptir, Atta Attır.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın. Derby premium+ de89 ile nasıl olduğunu anlamadığım bir kesik attım bıyık bölgeme. Epey moralimi bozdu bu durum. Evde Fito kremden başka birşey yoktu hemen onu uyguladım. Konuyu baştan sona okuduğum kadarıyla benim kesik izi kalmaz diye umut ediyorum zira buraya atılan birkaç resime baktıktan sonra benim kesik kedi arka tarafını görmüş yara zannetmiş gibi kalıyor. Uzattım sormak istediğim kantaron yağı ile ilgili. Bende bu yağdan edinmek istiyorum ancak Sarı mı yoksa kırmızımı almak lazım onu kestiremedim. Şöyle bir ürüne denk geldim ;
https://www.sineksekiz.com/urun/sari-kantaron-yagi

Buradaki sarı olanı. İşimi görecek olan hangisidir ?
Sarı/Kırmızı ayrımı olmaz Kantaron yağının. Böyle bir ayrım yapip satiyorlarsa şarlatan derim bu adamlara. Sarı kantaron çiceğin adı. Bu çiçek zeytinyağında 6 ay bekletilince kırmızı renk alır. Yag alacaksanız Kırmızi, hatta koyu kırmızı olmasina dikkat edin.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(04/09/2019, Saat: 19:03)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı/Kırmızı ayrımı olmaz Kantaron yağının. Böyle bir ayrım yapip satiyorlarsa şarlatan derim bu adamlara. Sarı kantaron çiceğin adı. Bu çiçek zeytinyağında 6 ay bekletilince kırmızı renk alır. Yag alacaksanız Kırmızi, hatta koyu kırmızı olmasina dikkat edin.
Teşekkür ederim.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim bu bitkisel yağ aleminde şarlatan kum gibi komşum.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Kesik izinin kesin çözümü contractubex.
Çok şükür şimdiye kadar yüzüme öyle derin bir kesik atmadım, fakat dikişler alındıktan ve deri kapandıktan sonra annemin önerisiyle ameliyat kesilerinin olduğu yere her gün kantaron yağı sürmüştüm. Tabii ki dikiş izlerini yok etmedi ama derinin çabuk toparlanması ve normal rengine dönmesi konusunda bayağı faydalı oldu. Kontrole gittiğimde doktorum bile şaşırdı hatta o kadar çabuk toparlanmasına. Yüzdeki sivilce ve kesik izlerinde de benzer etkiyi gösterebileceğini düşünüyorum.
@"cavenaut" ben iki ay mide koruyucu kullandım kullanmaz olaydım, bir kaşık zeytinyağlı kantaronlu kudret narı kadar faydasını görmedim, bitkiler ''ilaçsız'' insanı tedavi eder, ama insanı makine olarak görüp protokol uygulayanların sadece alay konusu olur. gerçekte nelerin olup bittiği ise gün gibi açık ve net. bir zamanlar dalga geçilen köylü zıpkın gibi ve sağlıklı iken şehirli hastalıklarla boğuşuyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rebul For Men After Shave Balm (hassas ciltler için) FloydianDM 19 27,614 08/03/2020, Saat: 00:43
Son Yorum: umok
Question Yağlı Ciltler İçin Traş Sonrası Ürün Önerisi feyyazk42 38 23,548 06/01/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: Serkan1221
  Tıraş Sonrası Kesikler için Kantaron Yağı Efrasyab 41 21,361 26/07/2019, Saat: 15:32
Son Yorum: GeraltofRivia
  Tıraş sonrası kalan tahriş izi için çözümler ekilic2 9 7,176 03/12/2018, Saat: 16:35
Son Yorum: ekilic2
  Rebul For Men After Shave Cologne (hassas ciltler için) FloydianDM 5 11,591 20/10/2014, Saat: 23:53
Son Yorum: Chinaski

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: