traditionalshaving.co.uk
http://traditionalshaving.co.uk

Merkur futur marka makinemi bu adresten aldım

aynı yerden alım yapıp sorunsuz aline ulaşan birçok dostumuzda forumda mevcut

alışverişlerinizde "Voucher Code" alanına indirim kodu olarak "tsr" yazarsanız %10 düşüyor
ülke olarakda TURKEY secince VAT (vergi) düşüyor

ayrıca poundla alışveriş dolara göre avantajlı

kaba bir hesapla bir merkur futur makine icin konusuyorum

amerikadan 160 liraya alınabilecekken
bu adresten 107 liraya alınabiliyor Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ben de buradan Edwin jagger 89L makinem ile Futur umu aldım.
süper hizmet. denizliden yurtiçi kargo 4 günde geldi, buradan kargo verildiğinin 6. günü elimdeydi.
ayrıca fiyatları da KDV düştüğü için oldukça uygundu.bir daha da başka bir yerden alışveriş yapacağımı sanmıyorum...
ayrıca paketten şeker de çıktı 3 tane...
kargo ücreti nekadar oluyor hocam?
kargo yok
kayitlı posta yok
kayıtsız posta ucretsız.
hocam posta ücretsiz değil ama bedava gibiydi. sen nasıl aldın bilmiyorum ama.
9.5 tl gibi bir şey tutmuştu ingiltereden buraya.
o ş.siz yurtiçi kargo 10 lira aldı denizliden buraya kargoya bir de 4 günde getirdi.ona göre düşünürsen bedava ve çok hızlı..
Saygılar
(28/09/2011, Saat: 22:29)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben de buradan Edwin jagger 89L makinem ile Futur umu aldım.
süper hizmet. denizliden yurtiçi kargo 4 günde geldi, buradan kargo verildiğinin 6. günü elimdeydi.
ayrıca fiyatları da KDV düştüğü için oldukça uygundu.bir daha da başka bir yerden alışveriş yapacağımı sanmıyorum...
ayrıca paketten şeker de çıktı 3 tane...

bende sizin aldıgınız makineden almayı düşünüyorum. siz toplamda ne kadar para verdiniz ?
Bende mcorco ile aynı gün bu siteden aldım. Takipli posta seçeneği yok, kargo fiyatı yok direk alıyosunuz geliyor. Sadece indirim kuponu numaranız varsa onu giriyorsunuz o kadar. Ben Merkur Futuru 37 GBP ye aldım. Kredi kartıma 58 USD yansımış
Aldığım ürün 11 günde geldi. İş günü olarak 7 gün sürdü. Takipsiz postaya göre oldukca hızlı geldi.
Not: Bu site gönderdiği ürünlerinin yanında 3 adet şeker gönderiyor.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
(08/10/2011, Saat: 22:44)ilkerxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende mcorco ile aynı gün bu siteden aldım. Takipli posta seçeneği yok, kargo fiyatı yok direk alıyosunuz geliyor. Sadece indirim kuponu numaranız varsa onu giriyorsunuz o kadar. Ben Merkur Futuru 37 GBP ye aldım. Kredi kartıma 58 USD yansımış
Aldığım ürün 11 günde geldi. İş günü olarak 7 gün sürdü. Takipsiz postaya göre oldukca hızlı geldi.
Not: Bu site gönderdiği ürünlerinin yanında 3 adet şeker gönderiyor.

şansınıza dolar neredeyse 2 lira oldu Sad
Evet dolar arttı ama daha kredi kartını yatırmadım. Benim kartın bir özelliği banka doları kendi kurundan otomatik TL ye çevirmiyor. Ekstrede dolar olarak gözüküyor ve bankaya dolar olarak yatırmak gerekiyor. Onun için ay içinde takip ediyorum dolar kuru ciddi bir düşüş yaşadığı zaman bankaya gidip bankadan dolar alıp dolar olarak geri yatırıyorum. Bu şekilde en ucuz fiyatı yakalamış oluyorum. Diyelim bankaya gidecek zamanınız yok 1 ay dolar olarak bekliyor ve bir sonraki ayın ekstresinde otomatik o anki banka kurundan TL ye dönüşüyor ve TL olarak yansıyor.

Birde benim başka kartım var o yurtdışı alışverişlerini anlık TL ye çevirip ekstreye öyle yansıtıyor ve banka kurları çok yüksek olduğundan daha pahalıya geliyor aldığım ürünler. O karta gıcık kaptım ve paypalden sildim. Şuan paypale tanımlı kartımdan çok memnunum.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
Traş makineleri TEMİNİ

buradaki adresten her tür berber malzemesini sağlayabiliyorum.sitede görünmese bile mail atın orada var.
http://www.kozmetikvar.com/Berber-Jiletl...407-2.html

fiyatları yüksek geleni sorun düşürürler.
MOSER ve THRIVE leri tek geçerim.
ASTRA FÖNLER çok dayanıklı.

ayrıca oradaki BIC jileti denedim inanılmaz iyi.pherma sharptan bile daha güzel.birde ben aldığım zaman
6+1 kampanya vardı fiyat çok uygundu.almadan önce kampanyaları sorun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,746 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,338 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,734 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,976 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,637 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: