traditionalshaving.co.uk
(09/10/2011, Saat: 21:08)imajkuaför Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Traş makineleri TEMİNİ

buradaki adresten her tür berber malzemesini sağlayabiliyorum.sitede görünmese bile mail atın orada var.
http://www.kozmetikvar.com/Berber-Jiletl...407-2.html

fiyatları yüksek geleni sorun düşürürler.
MOSER ve THRIVE leri tek geçerim.
ASTRA FÖNLER çok dayanıklı.

ayrıca oradaki BIC jileti denedim inanılmaz iyi.pherma sharptan bile daha güzel.birde ben aldığım zaman
6+1 kampanya vardı fiyat çok uygundu.almadan önce kampanyaları sorun.

thrive 808 v2 için verebileceğiniz en uygun fiyat nedir?

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
230 gibi peşinde olabilir,yarın net bakmam lazım dolar ayarı bozdu çünki[/align]
Bu Siteden ilk defa alışveriş yapıyorum.21 Kasımda Paypal hesabımla ödeme yaptım.Ödeme tamalandı maılı geldı.Ancak Siteden mail gelmedi.
Gelmesi gerekmıyormu?Buradan alışveriş yapanlar nasıl bılgılendırıldıler.2 mail attım ve cevap gelmedi.Durum nedirdostlar?
dönüş yaparlar. sağlam sitedir. ben de alışverişimi yaptıktan 8 gün sonra ürünlerim elimdeydi.
Saygılar
(26/11/2011, Saat: 14:29)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Siteden ilk defa alışveriş yapıyorum.21 Kasımda Paypal hesabımla ödeme yaptım.Ödeme tamalandı maılı geldı.Ancak Siteden mail gelmedi.
Gelmesi gerekmıyormu?Buradan alışveriş yapanlar nasıl bılgılendırıldıler.2 mail attım ve cevap gelmedi.Durum nedirdostlar?
bu sitede ödeme dışında sipariş aşamalarıyla ilgili bilgi gelmiyor. ürünler 10 gün içinde elinizde olur 19-20 gün sonra da geri bildirim için size eposta atarlar.olumsuz durumlarla ilgili bilgim yok çünkü benim de başıma gelmedi.
(27/11/2011, Saat: 01:12)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu sitede ödeme dışında sipariş aşamalarıyla ilgili bilgi gelmiyor. ürünler 10 gün içinde elinizde olur 19-20 gün sonra da geri bildirim için size eposta atarlar.olumsuz durumlarla ilgili bilgim yok çünkü benim de başıma gelmedi.

Ödeme bilgisi sqdece Paypal'dan geldi.Siteden hiç mail gelmedi.
Bekleyip görücez.Teşekkürler bilgiler için..
bende şimdi siteden alışveriş yaptım ve en son sayfada şöyle bir uyarı geldi

We have not yet received confirmation regarding your payment.
It can take a few minutes to receive notification of payments although it's usually much sooner.
If you do not recieve a confirmation email regarding your order within 24 hours please contact us at sales@traditionalshaving.co.uk to check the order has been processed correctly quoting reference 6945449

yani siteden bir ödeme maili gelmeli, gelmezse sorun olabilir, irtibata geçmekte fayda var
ben de muratti nin mesajından sonra baktım: düzeltme yapmam lazım. sipariş aşamaları hakkında bilgi veriliyormuş(ts.com la ts.co.uk karıştırmışım)ödeme onayında siparişler hazırlanınca ve yola çıktığında eposta göndermişler.
(28/11/2011, Saat: 16:35)muratti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende şimdi siteden alışveriş yaptım ve en son sayfada şöyle bir uyarı geldi

We have not yet received confirmation regarding your payment.
It can take a few minutes to receive notification of payments although it's usually much sooner.
If you do not recieve a confirmation email regarding your order within 24 hours please contact us at sales@traditionalshaving.co.uk to check the order has been processed correctly quoting reference 6945449

yani siteden bir ödeme maili gelmeli, gelmezse sorun olabilir, irtibata geçmekte fayda var

Banada aynımesaj geldi,tambır haftaonce.Ben urunlerı beklerken,mesaj geldi.Ödemenız gozukuyor ama siparişiniz onaylanması lazı falan diye.
Tam çeviremedim.Ne yapmak lazım.Mail attım.Ödemeyı onaylıyorum dıye.İlk defa boyle bır durmla karşılaşıyorum.
Çözüm nedir sizce?Bana sadece paypaldan mailgelmişti,siparişi verdıkten sonra 5 dakıkaıçınce ama sıteden ne gelen var ne gıden.En son mesaj atmıştım.Sonrada yukarıda yazdığım mesaj geldı.
ben paypalın işlem kodunu içeren maili onlara attım ve herhangi bir problem olup olmadığını sordum. daha cevap gelmedi, herhangi bir gelişme olursa bilgi veririm

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,031 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,307 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,652 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,951 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 82,794 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: