Proraso Aloe ve E Vitaminli (Mavi)
Proraso Aloe ve E Vitaminli Tıraş Kremi

Proraso'nun yeni formülü ile piyasaya sürülen aloe ve e vitaminli, mavi kutulu yeni tıraş kremi, üzerindeki "koruyucu ve nemlendirici" ibaresi ile dikkat çekiyor. Yeşil kutulu krem ve sabunda olduğu gibi tüm sakal tipleri için sunulan proraso mavi, meyan kökü aromasıyla seriye yeni bir soluk getiriyor.

qst92p.jpg

Koku: Tatlımsı, yeşilden daha az baskın, kırmızıdan daha bariz hoş bir meyan kökü ile hafif aloe kokusu var. Yeşildeki mentol ve ökaliptus kadar kalıcı olmasa da tıraştan sonra bir süre daha kokuyu algılıyorsunuz. İtici olmayan, başta biraz yabancı gelen ancak hemen alışılan, yüzünüze sürerken hoşunuza gidecek, çok çok hafif bir ferahlık hissi ile gelen bir koku.

Nemlendiricilik, Kayganlık: Klasik proraso kalitesinde, içeriğindeki aloe ve e vitamini ile cilde bakım yapmayı vaadediyor. Nemlendiriciliğini şahsen kırmızıdan oldukça daha başarılı, yeşilden burun farkıyla önde buldum, ayrıca tıraş sonrası yumuşak, hoş bir his cildinizi sarıyor. Kayganlık hissi oluşan köpüğün yoğunluğu ile doğru orantılı ve oldukça doyurucu.

Köpük: Yoğun ve kremsi köpük için belki arko kremlerinden daha fazla kullanmanız gerekecek ancak kesinlikle tatmin edici.

20uz6ae.jpg

Fiyat: safetyrazors.co.uk'den 150 ml'lik krem tüpünü £4.46 (~14 TL) + kargo ile satın alabilirsiniz.

Giftsandcare.com'dan €4.09 + kargo ile de alabilirsiniz, daha ucuz. Kase ya da sabun formu yok.

Genel Değerlendirme: Baskın kokulu yeşil ve neredeyse kokusuz kırmızı arasında, kullananı kesinlikle memnun edecek, kokusuyla hoş bir alternatif oluşturan güzel bir tıraş kremi.

Not: 8/10

izmirli.
Güzel incelemeniz için teşekkürler.
"Neredeyse kokusuz kırmızı proraso"ya takıldım hocam gayet güzel bir kokusu var aslında Smile

Bunun kırmızıdan daha iyi nemlendiriciliği varsa kesin alırım çünkü kırmızıdan oldukça memnun kaldım.

İnceleme için teşekkürler.
güzel inceleme. teşekkürler
(25/10/2012, Saat: 14:27)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Neredeyse kokusuz kırmızı proraso"ya takıldım hocam gayet güzel bir kokusu var aslında Smile

Bunun kırmızıdan daha iyi nemlendiriciliği varsa kesin alırım çünkü kırmızıdan oldukça memnun kaldım.

İnceleme için teşekkürler.

Üstat, kırmızının kokusunu ben de beğendim, ama hafif kalıyor bence, nemlendiricilik de benim cildime uygun olduğu kadarıyla aktardım, gerçi ne kadar nemlendirici olursa olsun Tirastan sonra balsam kullanmazsan cildim çok kuruyor, en son mitchells Wool fat kullandım, yine Ciddi bir kuruluk oldu.
Bir kaç gündür bu ürünün tester ini kullanıyorum, köpük kalitesi iyi, nemlendirme iyi ama kayganlık yok denecek kadar az, köpüksüz yerden 2.kez geçtiğimizde cok belirgin, bu yüzden bence ortalama bir ürün.
Bu kremi denemek istiyorum, cilde de faydalı olduğunu düşünüyorum ama yıllardır kimse yazmamış. İlginçtir kimse kullanmıyor mu acaba?
Prorasonun en kotu kremi ve tamamiyle para israfi benim icin. 2 kere sans verdim. Ikisindede az kullanip ese dosta gonderildi.
Nemlendirmesinin diğer versiyonlara göre daha iyi olması dışında ben de pek bir artısını görmedim. Çok fazla da kullanmadım, pek elim gitmedi.
Şaşırdım gerçekten. Ben gene de merakımı bastıramayıp bir deneyeceğim sanırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 201,017 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Sandalwood eggman 28 32,157 19/04/2023, Saat: 14:11
Son Yorum: layken
  Proraso Cypress and Vetiver Atafin 6 2,961 25/05/2022, Saat: 22:26
Son Yorum: Johny White
  Proraso Wood and Spice puchacz 22 13,407 04/03/2022, Saat: 22:57
Son Yorum: ekindgn
  Proraso Single Blade Serisi zorsakal 31 12,265 02/10/2021, Saat: 09:43
Son Yorum: Lord Sparhawk