En son ne bitirdiniz?
EJ tıraş öncesi kremi bugün törenle tarihe gömdüm Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Avene Aftershave Fluid bitti. Her kötü tıraşımın kurtarıcısıydı. Özleyeceğim. Evdeki bolluktan kim bilir ne zaman tekrar sıra gelir.

1zgqem1.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
28lquz5.jpg

memnun kaldigim bir urun oldu tekrar alirim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
23uzonl.jpg

1 senelik birlikteliğimizin sonuna geldik. önümüzdeki yıllar boyunca dostluğumuz baki birlikteliğimiz ebedi olacak. Smile
fa8a0d851ef44237dad2c56fcd016f3d.jpg
Koku namina sıfır

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bir daha alacagimi sanmiyorum. Bildiginiz kolonya. Ne bir yatistiricilik, ne bir rahatlatma

25yzvqa.jpg

Aftershave arayisindayim a dostlar. Balm im tamam ama aftershave i hala bulamadim.
(05/09/2016, Saat: 23:22)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aftershave arayisindayim a dostlar. Balm im tamam ama aftershave i hala bulamadim.

Myrsol Metisol'ü tavsiye edeim. Benim günün tıraşı fotoğraflarımda sıklıkla görürsünüz. Şap'lı güzel bir AS. Kokusu da bana çok hoş geliyor. Cildiniz mentole reaksiyon vermiyorsa bence bi deneyin derim. Hafifi mentollü ve cildim ona bile reaksiyon gösteriyor ama yine de severek kullanıyorum. Beğenmezseniz bana gönderin ücretini öderim Smile

Bir de TOBS'lar güzel, tecrübe etmekte fayda var.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ben de Speick'i doldur boşalt yaptım yakın zamanda. Öyle ahım şahım bir AS olmasa da, kokusu cezbediyor, özletiyor kendini. Vakt-i zamanında parfümünü almadığıma pişman oldum.

778a215ce2326708383e6a8f9d0c4368.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
(05/09/2016, Saat: 23:36)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Myrsol Metisol'ü tavsiye edeim. Benim günün tıraşı fotoğraflarımda sıklıkla görürsünüz. Şap'lı güzel bir AS. Kokusu da bana çok hoş geliyor. Cildiniz mentole reaksiyon vermiyorsa bence bi deneyin derim. Hafifi mentollü ve cildim ona bile reaksiyon gösteriyor ama yine de severek kullanıyorum. Beğenmezseniz bana gönderin ücretini öderim Smile

Bir de TOBS'lar güzel, tecrübe etmekte fayda var.

Metilsol u hemen arastiriyorum hocam. G&C de bir 180 bir de 200 cl lik sise var. Farki ne olaki?
(05/09/2016, Saat: 23:54)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metilsol u hemen arastiriyorum hocam. G&C de bir 180 bir de 200 cl lik sise var. Farki ne olaki?

Biri cam şişe, diğeri pet şişe üstad. Cam iyidir

(aklıma bir dönemin şu akıllara zarar cam-pet reklamı geldi Smile )

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: