En son ne bitirdiniz?
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim komşum. Bir yere not ediyorum, elimdeki ürünler bitince denemeyi düşünüyorum Smile
@FurkanErdem komşum sebamed'in hiçbir ürününde sls sles paraben bulunmaz.
Edit: araştırdım sadece nemlendirici vücut losyonunda paraben varmış.
Teşekkür ederim @LiuShang komşum, olmamasına sevindim. SLS ve paraben içeren ürünleri kullanmamaya çalışıyorum. Yurt içinde nerede bulabilirim bu ürünü?
Hocam bu ürünü bende çok aradım yurtiçinde bulamadım. Yurtdışındanda almadım. Sanmıyorum yurtiçi bulabileceğinizi.
(12/02/2017, Saat: 17:41)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçeriği netten arattım ama bulamadım komşum. Kuru bir cilde sahibim, tavsiye eder misiniz peki?
9e1c8207b0468e3a764ee49399c91867.jpg
@FurkanErdem komşum sebamed balsam koku olarak güneş kremi kokuları andırmakta nemlendirme etkisi iyidir yalnız baksam çok sulu bir kıvamda ayrıca ciltte parlama yapmaktadır emilimi ağır yani yavaştır içeriğinde sls paraben ve sls gibi unsurlar yoktur. Sebamedin balsamı yurt içinde satışı Yok sadece yurt dışından bulabilirsiniz . Kuru cilte sahip olanların seveceği bir balsamdır .
294bcb348a28a01dec16d4f4a5b8f0e1.jpg
(12/02/2017, Saat: 22:04)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu ürünü bende çok aradım yurtiçinde bulamadım. Yurtdışındanda almadım. Sanmıyorum yurtiçi bulabileceğinizi.

@LiuShang komşum kabaca araştırdım ben de bulamadım. After shave dışında diğer ürünleri yurt içinde mevcut gördüğüm kadarıyla. Neyse artık alternatifleri değerlendireceğim.

(12/02/2017, Saat: 22:11)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9e1c8207b0468e3a764ee49399c91867.jpg

Teşekkür ederim komşum, Allah razı olsun Smile

(12/02/2017, Saat: 22:23)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @FurkanErdem komşum sebamed balsam koku olarak güneş kremi kokuları andırmakta nemlendirme etkisi iyidir yalnız baksam çok sulu bir kıvamda ayrıca ciltte parlama yapmaktadır emilimi ağır yani yavaştır içeriğinde sls paraben ve sls gibi unsurlar yoktur. Sebamedin balsamı yurt içinde satışı Yok sadece yurt dışından bulabilirsiniz . Kuru cilte sahip olanların seveceği bir balsamdır .

@Nani Kuş komşum, bilgilendirme için teşekkür ederim. Cildim çok kuru olduğu için yağlı kremleri bile yüze uyguladığımda parlak görüntüsü kısa zamanda geçiyor. Verdiğiniz bilgiler neticesinde Sebamed'in cildime uygun olduğunu düşünüyorum ama yurt içinde bulunamaması dezavantaj. Yurt içinde bulunan diğer ürünlerle bir müddet daha devam edeyim Smile
2hex6w0.jpg
wmif6c.jpg

Spicebomb bence çok başarılıydı. Kesinlikle tekrar alırım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@FurkanErdem

Komsum bizim gibi kuru ciltliler için bir baslık actım
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8137

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: