En son ne bitirdiniz?
a25irn.jpg
2016 yazında Venedik'te küçük bir dükkanda denk gelip aldığım ve o günden bugüne her seferinde keyifle kullandığım, ılık bahar sabahları ve ya sıcak yaz günlerinde verdiği serinlik hissiyle ve harikulade performansı ile kendini çok sevdiren Acca Kappa Muschio Bianco. Bir tıraş daha çıkartmaz sanıyorum içinde kalan miktarla ama bir daha alacağım bir kaç üründen biridir.
d1183e677c465508ea564ecee5f1e98b.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski komşum memnun kalmanız seve seve kullanmış olmanız çok güzel Wink Kokusu ve köpüğü nasıldı sizce? Şimdiden Çok teşekkürler üstad..

(13/04/2017, Saat: 19:05)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski komşum memnun kalmanız seve seve kullanmış olmanız çok güzel Wink Kokusu ve köpüğü nasıldı sizce? Şimdiden Çok teşekkürler üstad..

Teşekkürler komşum, incelemesini yazmıştım forumda, bir göz atın derimSmile

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(13/04/2017, Saat: 19:07)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum, incelemesini yazmıştım forumda, bir göz atın derimSmile

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum .. Bir bulabilsem yerini Wink

@Tahir
Google da şu şekilde bir aramayla bulabilirsiniz;

Acca Kappa Muschio site:Geltir.com
(13/04/2017, Saat: 21:29)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir
Google da şu şekilde bir aramayla bulabilirsiniz;

Acca Kappa Muschio site:Geltir.com

Çok teşekkürler komşumWink

Cosmo bitti. Tavsiye ederim, güzel sabun
11908q8.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@posicor komşum maşallah nasıl bitiriyorsunuz valla çok şaşırıyorum. beniki daha 9/10 duruyor. ben az mı yükleme yapıyorum acaba.
bir gün durup bir gün tıraş oluyorum ama hala bitirdiğim hiç bir sabunum yok malesef. allahtan bozulma emaresi yok görünürde.
https://www.instagram.com/u1071/
(17/04/2017, Saat: 10:40)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @posicor komşum maşallah nasıl bitiriyorsunuz valla çok şaşırıyorum. beniki daha 9/10 duruyor. ben az mı yükleme yapıyorum acaba.
bir gün durup bir gün tıraş oluyorum ama hala bitirdiğim hiç bir sabunum yok malesef. allahtan bozulma emaresi yok görünürde.

Cosmo triple milled olsa da gliserin bazlı, don yağı bazlılar kadar dayanmıyor. Referans olması açısından cosmo'dan daha önce aldığım ve daha sık kullandığım mwf'nin üçte biri duruyor hala. Tıraş sonrası hissini sevdiğimden biraz da fazla yükledim sanırım Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: