En son ne bitirdiniz?
Alman emekçisi Otto ustanın bir numaralı dostu Speick tıraş kremi de bitti Smile

rkxapx.jpg

Bundan daha maskülen bir tıraş kremi yoktur herhalde. Performansı kendisine has, başka hiçbir şeye benzemiyor. Her tıraşseverin denemesi gereken görece uygun fiyatlı bir ürün. Aftershave'i ise muhteşem. Özellikle yağlı bir cildiniz varsa ihtiyacınız olan herşey (limon, mentol, cadıfındığı, lavanta) var AS'sinin içinde.

Şu an elimdeki kremleri bitiriyorum, bu nedenle şu anda almam, ama ileride tekrar kreme dönersem rotasyonuma mutlaka eklerim.

Zaruri Uyarı : Lef lef ile gres yağı arası kokusu var. Koklamadan almayın, gerçi alışınca çok seviyorsunuz ama yine de bir koklayın mutlaka almadan Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Ne bitti :-) bitmiyoooo prorsso yeşil beyaz ve kırmızı almıştım ne bereketliymiş hele kiloluk celladan bahsetmiyecem :-) ama bolll bol rebul ice bitiyo dark Spice da bitti bi tane jiletler paket bazında bitiyo tavaş yavaş... :-)
Bu başlığı bu sene oldukça sık kullanacağım sanırım Smile

Maca Root : Tekrar alır mıyım? Kesinlikle hayır. Performansı iyi ama kokusu bayanların nemlendirici kremlerine fazlaca benziyor. Bir de tıraş sonrası benim cildimde nemlendirme değil yağlandırma yapıyor. Rotasyon ürünü de değil, durduğu yerde bozuluyor. Yani üzerindeki "12M" yazısı tedbir amaçlı değil gerçek, açınca bitirmeniz gerekiyor.

Proraso Yeşil AS : Tekrar alır mıyım? Aldım bile Smile (Daha doğrusu stoğu var) Yağlı bir cildiniz varsa veya yağlandırma problemi olan tıraş kremleri (öhöm) kullanıyorsanız en seveceğiniz AS'lerden biri bu olacaktır. Kışın normal, yazın içine mentol kristali atarak kullanıyorum. Elektrikli makine ile tıraş olanlara bile tavsiye ettim, kimseden şikayet gelmedi. Kuru bir cildiniz varsa biraz sıkıntılı olabilir ama.

fwh9tt.jpg
iolw6v.jpg

TOBS Peppermint: Proraso varken bir daha almam herhalde. Hediye gelirse belki Big Grin.
TOBS Shaving Shop Tıraş Sonrası Jel: kokusu çok çabuk uçtu, performansı vasat. 444'ü tercih ederim.

Resim gözlerinizi kanatabilir, kusura bakmayın Big Grin.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
1.5 yıl önce aldığım tabac stick. Son zamanlarda bitirmek için çok uğraştım. Hala bir tıraş daha çıkarabilir diye korkuyorum Smile) 73501a129ea3d1ff54d106064fa3bc62.jpg

Sent from my SM-G930W8 using Tapatalk
(29/03/2018, Saat: 04:50)Rayko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala bir tıraş daha çıkarabilir diye korkuyorum Smile)

Smile Smile
Kaba bastigim palmolive stick bitti.. Mutlu oldum  Smile
Tiras konforu anlaminda bir arti veya eksisini gormedim. Kokusu fena degil, fiyati uygun. Tekrarina gerek yok.  Smile

so6akn.jpg
Kokusu güzeldi.
2elt3sg.jpg
(03/04/2018, Saat: 07:47)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaba bastigim palmolive stick bitti.. Mutlu oldum  Smile
Tiras konforu anlaminda bir arti veya eksisini gormedim. Kokusu fena degil, fiyati uygun. Tekrarina gerek yok.  Smile

so6akn.jpg

@finwe bende minik bir parça var, kokusunu çok sevdim güzel sabun...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@efrasyab komşumun el emeği sabunu bugün itibariyle bitti. Ardında gözü yaşlı metal bir kase ve miss kokulu bir fırça bıraktı...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: