En son ne bitirdiniz?
Photo 
oxAj71.jpg
..
ovuCCy.jpg
En beğendiğim krem kıvamında sabunumdu diyebilirim. Bu arada bitirip kabını yıkarken sıcak su koymak için bölmesinin olduğunu yeni fark ettim. Scuttle tadında veda etti.
Nedir, ne değildir?
@ismailinbiri

Kardesim bende bilmiyordum simdi senden duydum. Bunu Tabula konusuna da eklermisin musait oldugunda.
Tişikkirlir Sipirmin.
(19/08/2019, Saat: 16:36)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Severek kullanıp bitirdiğim ilk artisan sabun oldu. Bittiğine pek üzüldüğümü söyleyemem çünkü yerini MdC ile doldurdum Big Grin
86a10A.jpg

Komşum mdc yi nereden temin ettiniz, bende elimdeki mdc yi bitirdim geçen hafta, yenisini alacak yer ariyorum
(19/09/2019, Saat: 11:26)gidakontrol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum mdc yi nereden temin ettiniz, bende elimdeki mdc yi bitirdim geçen hafta, yenisini alacak yer ariyorum

Hocam hakkınızı helal edin, bir süredir tatilde olduğumdan foruma daha az giriyordum. Yorumunuzu gözden kaçırmışım, gecikme için kusura bakmayın. MdC sabunu yurtdışından @GartBnx Burak Bey sipariş edip getirtti benim adıma. Aldığım zaman 350 TL'ye aldığımı hatırlıyorum.
Hocam bu arada yanlışlık olmasın, MdC sabun bitmiyor diyorlardı Big Grin
https://imgyukle.com/i/owT00A

Bu zamana kadar kullandığım en başarılı krem diyebilirim Speick için. Dolaptaki malzemeler azaldığında yeniden alacağım tek ürün.
Fazla da kullanmadım, naaara bitti ...2717195f73d18432997c6ad0bc3812e1.jpg
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Sevgili Caties, ilk deneyip sevdigimiz artisianlardandın. Ustune cok gul kokladık, ama senin o hos koku notalarını unutmayacagız. Rakibin Phoenix varken seninle tekrar bulusurmuyuz bilemiyorum ama guzel anılarla hatırlanacaksın.

48837537988_1ecdeeeaa6_z.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(03/10/2019, Saat: 20:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Caties, ilk deneyip sevdigimiz artisianlardandın. Ustune cok gul kokladık, ama senin o hos koku notalarını hatırlayacagız. Rakibin Phoenix varken seninle tekrar bulusurmuyuz bilemiyorum, ama guzel anılarla hatırlayacagız.

Ben bile içerledim okuyunca, sabun kim bilir ne halde.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
20191002-005141.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: