En son ne bitirdiniz?
(21/05/2020, Saat: 03:08)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko sabun bitmek üzere insaallah Smile Atmaya kıyamadım  ama asla almam bir daha tras esnasinda da sonrasinda cok kuruttu yüzümü

Asla asla demeyin komşum Smile Çünkü arko bırakılmaz, sadece ara verilir Big Grin
Ustura
En son proraso sandal ağacı özlü tıraş öncesi ve sonrası kremi bitirdim. Çok ürünüm olduğundan genelde eldeki şeyleri bitirmem çok zaman alıyor, bu ürün şimdiye kadar en hızlı bitirdiğim ürün oldu.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(23/05/2020, Saat: 19:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son proraso sandal ağacı özlü tıraş öncesi ve sonrası kremi bitirdim. Çok ürünüm olduğundan genelde eldeki şeyleri bitirmem çok zaman alıyor, bu ürün şimdiye kadar en hızlı bitirdiğim ürün oldu.

Lordum birde bitirdigin bi iki parfum soyle surda Smile
Iyice unuttun o isleri . Herkes inceleme istiyo benden soylemesi .
Avon Full Speed tıraş sonrası losyon. Çok şükür kurtuldum, tıraş sonrası yüzümde kaşıntı yapıyordu, yapış yapış hissiyatı veriyordu. Bir daha asla kullanmam. Kolonya ondan daha iyi geliyordu bana.
Bence ustura
En son Arko tıraş sonrası kremini bitirdim. Elimde fazla malzeme var. Ne olacak göreceğiz. Önümüzde ki maçlara bakacağız artık.
sfLXXM.jpg

Tam da bitecek zamanı buldu  Big Grin
Ustura
Neville tıraş kremini bitirdim ki arko haricinde bitirdiğim ilk tıraş sabunu/kremi neville oldu. Her ne kadar fiyat performans değerlendirmesi bakımından yüksek fiyatından dolayı tercih edilesi olmasa da hem tıraş esnasındaki koruyuculuğu hem de tıraştan sonra cildi yumuşacık ve nemli bırakması nedeniyle sevdiğim bir ürün oldu. Kokusu da gayet güzeldi. Tekrar almayı düşündüğüm bir ürün ama öncelikle eldeki sabunlardan birkaçını daha bitirmeyelim.
IMG-20200603-2226411.jpg

iki ay civarında sürdü bitmesi. Kokusu çok hoş ,çok özgün (koku tarifi konusunda çok iyi değilim).Kıvamı krem-sabun arasında (croap).
Kullandığım tüm sabunlar içinde, köpüğü en çabuk sönen sabun oldu. Hatta şöyle ki ; kafa tıraşında kafamın bir yarısını tıraş ederken diğer yarısındaki köpük sönüyordu. Denemek için sadece köpük yaptım, beklettim sonuç yine aynı.
Kayganlık, yastıklama vb. memnun kaldım ancak köpüğün bu denli erken sönmesi sebebiyle bir daha almayı düşünmüyorum.
(04/06/2020, Saat: 12:19)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

iki ay civarında sürdü bitmesi. Kokusu çok hoş ,çok özgün (koku tarifi konusunda çok iyi değilim).Kıvamı krem-sabun arasında (croap).
Kullandığım tüm sabunlar içinde, köpüğü en çabuk sönen sabun oldu. Hatta şöyle ki ; kafa tıraşında kafamın bir yarısını tıraş ederken diğer yarısındaki köpük sönüyordu. Denemek için sadece köpük yaptım, beklettim sonuç yine aynı.
Kayganlık, yastıklama vb. memnun kaldım ancak köpüğün bu denli erken sönmesi sebebiyle bir daha almayı düşünmüyorum.

İki ay içerisinde bir kutu tobs krem bitirmek.. Maşallah komşum  Smile Ben 6 ayda zor bitirirdim bu kutuları.
Nemlendirme konusuna gelince jeremyn street'i daha önce 2 defa kullanıp bitirdim, nemlendirme konusunda bir tıraşımda bile sorun yaşamadım. Tobs'un diğer kremleri de dahil.
Bu kremde nemlendirmeden kaynaklı sorun yaşayanda hiç duymadım, görmedim.
Tıraş hazırlığınızı, sürenizi vs. bilmiyorum ama ürün sıkıntılı olabilir.
(04/06/2020, Saat: 12:32)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki ay içerisinde bir kutu tobs krem bitirmek.. Maşallah komşum  Smile Ben 6 ayda zor bitirirdim bu kutuları.

Komşum iki günde bir , hem kafa hem sakal tıraşı olunca eriyip bitiyor  Smile
Nemlendirmede değil de köpüğün sönmesinde sorun yaşadım. her bir perde 2-3 defa kalan bölgeleri tekrardan köpüklemem gerekti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: