En son ne bitirdiniz?
(04/06/2020, Saat: 13:00)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iki günde bir , hem kafa hem sakal tıraşı olunca eriyip bitiyor  Smile
Nemlendirmede değil de köpüğün sönmesinde sorun yaşadım. her bir perde 2-3 defa kalan bölgeleri tekrardan köpüklemem gerekti.

İlk perde de dahi köpük sönüyorsa sıkıntılı bir üründür komşum. ( Diğer etmenleri bilmiyorum )
İlerde tobs kremlere bir şans daha vermelisiniz bence.
Her sabun / kremi bitirene kadar kullaniyorum artik. Boyle yaptigim 4 urun ve gercekten faydasini gördüm. En son misssler gibi Derby Limon bitirdim, simdi ise sirada Arko Smile sonra Proraso beyaz.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(04/06/2020, Saat: 13:08)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk perde de dahi köpük sönüyorsa sıkıntılı bir üründür komşum. ( Diğer etmenleri bilmiyorum )
İlerde tobs kremlere bir şans daha vermelisiniz bence.

Tavsiyenize uyacağım komşum. İleride fırsat olursa başka bir tobs u da deneyeyim.
(04/06/2020, Saat: 13:30)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyenize uyacağım komşum. İleride fırsat olursa başka bir tobs u da deneyeyim.

Sedir ağacı kokusunu seviyorsanız ilk fırsatta Tobs'un Cedarwood kremini kullanmanızı öneririm. Nemlemdirme ve kayganlık konusunda oldukça başarılı, kokusuna diyecek söz yok zaten  Smile
(04/06/2020, Saat: 14:09)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sedir ağacı kokusunu seviyorsanız ilk fırsatta Tobs'un Cedarwood kremini kullanmanızı öneririm. Nemlemdirme ve kayganlık konusunda oldukça başarılı, kokusuna diyecek söz yok zaten  Smile

Valla komşum Avocado vardı aklımda ama Cedarwood alacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.
(04/06/2020, Saat: 14:30)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla komşum Avocado vardı aklımda ama Cedarwood alacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

O da ayrı bir güzeldir, özellikle de yaz aylarında Smile Big Grin
Ben daha fazla kafa karışıklığı yaratmayayım, aklınızın bir köşesinde bulunsun sadece Wink
Şimdiden hayırlı olsun, kullandıktan sonra ki yorumlarınızı bekliyorum komşum.
DZlLcw.jpg
Tıraş ol, huzur bul...
(04/06/2020, Saat: 14:32)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O da ayrı bir güzeldir, özellikle de yaz aylarında  Smile  Big Grin
Ben daha fazla kafa karışıklığı yaratmayayım, aklınızın bir köşesinde bulunsun sadece  Wink
Şimdiden hayırlı olsun, kullandıktan sonra ki yorumlarınızı bekliyorum komşum.

Tamamdır komşum,Teşekkürler...
Kullandıktan sonra bir SOTD de size selam eder, yorumlarımı yazarım.  Smile
Pitralon Polar.
3. şişe de bitti.
Kokusu güzel, ferah. Ama temin sıkıntısından dolayı L'oreal gibi alternatifleri de varken daha da alacağımı zannetmiyorum.
(06/06/2020, Saat: 20:23)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pitralon Polar.
3. şişe de bitti.
Kokusu güzel, ferah. Ama temin sıkıntısından dolayı L'oreal gibi alternatifleri de varken daha da alacağımı zannetmiyorum.

Haydi gözün aydın kaç şişe Pitralon Classic ve Polar bitirdiğimi hatırlamıyorum durmadan alasım var

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: