En son ne bitirdiniz?
(06/06/2020, Saat: 22:47)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haydi gözün aydın kaç şişe Pitralon Classic ve Polar bitirdiğimi hatırlamıyorum durmadan alasım var

Oo abi sen rahat 10 şişe polar bitirmişsindir  Big Grin
Ben polar'ın dışında zorlaya zorlaya 2 şişe de classic bitirmiştim.
Özetle Pitralonlar güzel losyonlar, fena değiller ama aman aman da değiller.
Örneğin yurt dışından polar getirmek yerine yurt içinden bir aqua velva almak daha mantıklı geliyor bana. Kalite olarak iki markanın pek bir farkı yok ama koku olarak ( özellikle İce Blue ) Aqua Velva daha başarılı. Gerçi onunda fiyatları 7 katına çıktı kaldık Brut Ocean'a Rolleyes  Smile
(06/06/2020, Saat: 23:55)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oo abi sen rahat 10 şişe polar bitirmişsindir  Big Grin
Ben polar'ın dışında zorlaya zorlaya 2 şişe de classic bitirmiştim.
Özetle Pitralonlar güzel losyonlar, fena değiller ama aman aman da değiller.
Örneğin yurt dışından polar getirmek yerine yurt içinden bir aqua velva almak daha mantıklı geliyor bana. Kalite olarak iki markanın pek bir farkı yok ama koku olarak ( özellikle İce Blue ) Aqua Velva daha başarılı. Gerçi onunda fiyatları 7 katına çıktı kaldık Brut Ocean'a Rolleyes  Smile

Aqua velva güzel birbirlerini andırıyor ama birazcık daha yoğun kokulusu . Brut mu aman istemem benden fersah fersah uzak olsun
(07/06/2020, Saat: 00:36)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aqua velva güzel birbirlerini andırıyor ama birazcık daha yoğun kokulusu . Brut mu aman istemem benden fersah fersah uzak olsun

+10000000
Benden de uzak olsun abi Big Grin Big Grin Big Grin
Proraso (yeşil) sabunum bugün bitti. Artık krem ile devam ediyorum.
Proraso yeşil çay ve yulaf özlü sabun bitirdim.
TemeT NoscE
9e566ce6bb70ecaf1f0b394675d47892.jpg

Uzun süredir keyifle kullandığım AS balsam gün itibarıyla bitti. Nivea ile yerini dolduracağım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gunluk tirasta hergun kullanarak 1 ayda bitirmis oldum. Kokusu cok basariliydi, koruyuculuk konusunda vasat oldugunu dusunuyorum. Tekrar almam sanirim

6gG4ay.jpg
9 aydan beri iki ürün kullanıyordum, Arko Cool Krem ve Derby Limon. Arko 2 gün önce, derby ise bugün bitti. Bence Arko Derby'den koruyuculuk, kurumama vs. konularda daha verimli, tabi cildimin kuru oldugunu belirtmem gerekiyor. Sırada Palmolive krem ve Palmolive çubuk sabun var, umarım bu ürünler daha kısa sürede biter de yeni ürünleri denemeye başlayabilirim Big Grin
@dearlord Tıraş kremleri arasında en sevdigim 1. Palmolive 2. Speick ben bulduğum anda stok yaparım bunları.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(21/06/2020, Saat: 23:49)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dearlord Tıraş kremleri arasında en sevdigim 1. Palmolive 2. Speick ben bulduğum anda stok yaparım bunları.

Komşum Palmolive krem ve sabun hala üretiliyor mu biliyor musunuz ? Eğer uretilmiyorsa büyük sıkıntı benim için, deneyip beğensem bile yenisini alamamak beni çok üzer  Undecided

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: