En son ne bitirdiniz?
(22/10/2020, Saat: 12:47)Dumanus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Severek kullandigim bir sabundu, ozellikle kis donemi icin rotasyonumda mutlaka bulunduruyorum.
Krem versiyonunu sabuna kiyasla daha basarili buluyorum ancak sabun daha uzun omurlu.
Bugunku tirasimda finali yaptik sonunda Smile

GsaxDC.jpg

Güzel sabun gerçekten komşum. Proraso'nun sandal kokusu yorumunu da seviyorum.
Proraso'nun kapları sabun basmak için harika kaplar. Arko'yu kırmızı kaba bastım. Arko adamını da yapıştırınca süper oldu.
(04/06/2020, Saat: 13:12)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her sabun / kremi bitirene kadar kullaniyorum artik. Boyle yaptigim 4 urun ve gercekten faydasini gördüm. En son misssler gibi Derby Limon bitirdim, simdi ise sirada Arko Smile sonra Proraso beyaz.

Bu başlık altına yazdığım yorumuna edit gelsin:

Fırça haricinde diğer tüm ürünleri bitene kadar kullanmaya çalışıyorum hala, bitiremezsem eğer (ki bazen sıkıldığım oluyor) en az 1 hafta kullanıyorum. Bu durum, gerçekten de ürünün karakterinin ne olduğunu ve bana nasıl uyum sağladığını/sağlamadığını görmeme sebep oluyor; harika bir şey bu. Aynı sabun/krem ile 1 aket jileti farklı makinalarda kullandığım zaman birden fazla bilinmeyeni olan bir denklemin bazı bilinmeyenlerini sabitmiş ve jilet/sabun/kremin karakterini daha iyi öğrenmiş oluyorum. Örnek olarak; Derby Usta'nın bana hiç bir makina ile uymadığını, Alsancak sabunun kremsi özelliğinin iyi olduğunu ama köpüğün istediğim gibi patlamadığını, TOBS'un cildimi yaktığını (maalesef), cildimin beklediğimden daha da hassas olduğunu öğrendim "En son bitirdiniz" başlığının yarattığı farkındalık sayesinde.

Hem ürünlerin hem de cildimizin huyusunu-suyunu öğreniyoruz böylelikle.

Ama bazen de sıkıldığım olmuyor değil; Proraso Beyaz'ı sürekli kullanınca ve sabun uzun süre gidince bıkabiliyor insan eğer ki elinden farklı ve sevdiği ürünler varsa. Bu durum, illa ki bu ürünü bitirmeliyim'e de dönüşmemeli, sonuçta bu bir zorunluluk değil ama belli bir süre kullanmak gerçekten faydalı.

Şimdi ne bitiriyorum; Alsancak sabun bitiriyorum, sonrasında ise Oss-Man sabun.. Döngüye devam.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Kokusu, nemlendiriciligi ve cildi rahatlatmasi gercekten cok basarili. Yasanan ufak tefek tahrislerin ertesi gune kadar onarimini hizlandirici etkisi var. Yedekte bulundurulmasi gereken bir urun oldugunu dusunuyorum.

W6pCL2.jpg
TOBS avocadoyu bitirmiş olmanın heyecanını yaşıyorum, uzun zamandır bitirebildiğim nadir ürün oldu kendileri Smile Genelde porsuk ve sentetiklerle kullandım, krem kıvamında olduğundan bitmeye yakın kıvamı koyulaştı, kendi kasesinde yğkleme yaptım. Çim kokulu yazlık bir krem.

GYQfIHa.jpg
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Viking tıraş kremi de sizlere ömür... d97e2c2c1c84b0f7511f6c985a68c62f.jpg
Rest in Peace Est No :2

2014 gibi ilk çıktığında tüm seriyi satın almıştım. Son kalan No :2 de bitti ve tüm seriyi bitirmiş oldum.

Arko kadar geniz yakan kesif alkol kokusu yok. Arko kadar cildi de kurutmuyor. Koku kalıcılığı da alkol oranının düşük olmasından ötürü daha az. Tıraş sonrası nemlendirmesi ve yatıştırıcılık görece daha tatmin edici olsada vasat altı bir ürün.
b1373b034c12a04077fad19f4b4ebe3f.jpg
(07/03/2013, Saat: 19:45)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mwf yi tek geçerim. Avacado mükemmel tabac harika c.conk süper... Liste böyle gider. Benim sorunum cella ile.

bu bahsedilen mwf urun nedir acaba?
(22/12/2020, Saat: 01:03)tiktak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu bahsedilen mwf urun nedir acaba?

Mitchell wool fat komşum. Incelemesi forumda mevcut.
(21/11/2019, Saat: 20:12)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9873d8f6452e0850c80469739f63a77b.plist

İlki bitti geride iki tane daha var, çok beğendiğim klasik bir kokuya sahip

bunu nereden bulabilirim acaba Sad

(22/12/2020, Saat: 01:19)Asktm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mitchell wool fat komşum. Incelemesi forumda mevcut.

cevabiniz icin tesekkur ederim. fiyati biraz pahali geldi eldeki sabunlar bitince denerim  Big Grin
Elimde çok bir şey yok ama yinede birşey bitmiyor ) En son galiba bir kartela bir kartela astra yeşil birmişti.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: