En son ne bitirdiniz?
@bayercy komşum maşallah bu hafta en mutlu sizsinizdir herhalde yenilere bir sürü bahane çıkmış Smile
(17/01/2017, Saat: 14:22)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @bayercy komşum maşallah bu hafta en mutlu sizsinizdir herhalde yenilere bir sürü bahane çıkmış Smile

Sagolun @FurkanY komşum. Aslında stoklar sağlam Smile Daha çok beğendiğim ürünlerden almak gibi bir hissiyat içindeyim. Mesela Pitralon ve Aqua Velva Ice Blue gibi. Balsam almam bir süre.
Selamlar...
3fc0d41d5be389d6b27ca446a3d297bd.jpg
Çok memnun kaldım parasının hakkını veriyor. Beyaz leke bırakmıyor ve koruyuculuğuda yüksek bir ürün. Bana göre F/P oranı çok iyi. Tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kokusuna bayıldığım bir üründü. Performansı ortalama da olsa özleyeceğim. Keşke hala üretilseydi.

2d7sca0.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
4e293d7d0d31bcb1325876af2758e12b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Ben en son bu 3 tıraş sonrası ürünü bitirdim, bu ara eldeki tıraş sonrası ürünleri bitirmeye uğraşıyorum. Uygun fiyatlı ortalama düzeyde ürünler, kokuları güzel.
93a98684fcce3341f09467dcc2836a5d.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski üstadım, Sebamed'in performansı nasıl? Paraben, SLS içeriyor mu?
(12/02/2017, Saat: 17:18)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski üstadım, Sebamed'in performansı nasıl? Paraben, SLS içeriyor mu?
Üstadım Paraben,SLS kısmına tekrar bakmam lazım ama performansı ortalama üstü, f/p ürünü bir balsam. Az bir miktar kullanmak yeterli oluyor günlük.
İçeriği netten arattım ama bulamadım komşum. Kuru bir cilde sahibim, tavsiye eder misiniz peki?
(12/02/2017, Saat: 17:41)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçeriği netten arattım ama bulamadım komşum. Kuru bir cilde sahibim, tavsiye eder misiniz peki?
Nemlendirme konusunda fena değildir komşum, bu ve ya proraso beyaz balm iyi gelir diye düşünüyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: