En son ne bitirdiniz?
Proraso Beyaz Preshave ve Faena Vanilla Tıraş Sabunu bitti. Proraso'yu tekrar alacağımı sanmıyorum. Kötü bir ürün değil ama daha başarılı pek çok preshave var. Faena için elimde bir tane daha yedek olmasa üzülürdüm. Hayatım boyunca en sevdiğim sabun. Smile

16at8bn.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(13/06/2017, Saat: 22:21)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Beyaz Preshave ve Faena Vanilla Tıraş Sabunu bitti. Proraso'yu tekrar alacağımı sanmıyorum. Kötü bir ürün değil ama daha başarılı pek çok preshave var. Faena için elimde bir tane daha yedek olmasa üzülürdüm. Hayatım boyunca en sevdiğim sabun. Smile

Komşum iyi akşamlar,

Proraso'dan daha başarılı preshave ler size göre hangileri? Bizleri bilgilendirirseniz memnun oluruz.

Mesela Proraso Yeşil Preshave'i, EJ Preshave den daha başarılı buldum.

Teşekkürler.
(13/06/2017, Saat: 23:09)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi akşamlar,

Proraso'dan daha başarılı preshave ler size göre hangileri? Bizleri bilgilendirirseniz memnun oluruz.

Teşekkürler.

@KlasikTıras komşum başlığı okurken gördüm.Naçizane fikrimi söylemek isterim.Ben proraso nun preshave inden pek memnun kalmadım .Tesadüfen gördüğüm watsons sakal yağının içeriğini okurken tıraş öncesi hazırlıkta kullanabilirsiniz yazısını okuyunca ürünü alıp denedim .Sonuç benim açımdan çok tatminkar oldu.Birde diğer tıraş yağlarına göre çok çok uygun fiyatlı.
de te fabula narratur.!
(13/06/2017, Saat: 23:36)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KlasikTıras komşum başlığı okurken gördüm.Naçizane fikrimi söylemek isterim.Ben proraso nun preshave inden pek memnun kalmadım .Tesadüfen gördüğüm watsons sakal yağının içeriğini okurken tıraş öncesi hazırlıkta kullanabilirsiniz yazısını okuyunca ürünü alıp denedim .Sonuç benim açımdan çok tatminkar oldu.Birde diğer tıraş yağlarına göre çok çok uygun fiyatlı.

@marek komşum teşekkür ederim. Watsons Sakal Yağı fiyatı geçekten çok makul.
(13/06/2017, Saat: 23:09)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi akşamlar,

Teşekkürler.

Benim deneyerek daha başarılı bulduğum bir kaç ürün:

- Faena Pre Shave Oil
- Floid Pre Shave Oil
- Maggard Razors Lime Pre Shave Oil
- Mickey Lee Soapworks Lime Pre Shave Butter -> İçlerinde en sevdiğim bu oldu.
- Simpsons Pre Shave Oil
- Taylor of Old Bond Street Sandalwood Pre Shave Oil
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(14/06/2017, Saat: 00:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim deneyerek daha başarılı bulduğum bir kaç ürün:

- Faena Pre Shave Oil
- Floid Pre Shave Oil
- Maggard Razors Lime Pre Shave Oil
- Mickey Lee Soapworks Lime Pre Shave Butter -> İçlerinde en sevdiğim bu oldu.
- Simpsons Pre Shave Oil
- Taylor of Old Bond Street Sandalwood Pre Shave Oil

Liste için çok teşekkür ederim. Ürünlerinizi güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
Phoenix marka aftershave losyon örneklerim bitti.Alkollü olanlar hafif ısırıyor, mentollüsü ise çok etkiliydi. Kokular ilk başta çok güçlü geliyor, sonrasında hafifliyor ama hemen kaybolmuyor. Her modelde, internet sitesinde yazan kokulardan ilki en yoğunu olarak geldi bana. Mesela 1K modeli için sitesinde yazan kokular= üst nota: anason,balmumu,gül,lavanta,limon,
bergamut orta nota:yasemin,meyan kökü,sedir,çam,paçuli baz nota:amber,koyu misk,vanilya,güveotu. Ben bu 15 kokudan sadece anasonu hissedebildim. Koku uzmanı değilim, belki de anason kokusunu hiç sevmediğim için diğerlerini alamadım.
Hem AS balm sonrası hem cadı fındığı sonrası hem de direkt tıraş sonrasında kullandım, 3 metodta da ciltte bıraktığı hissiyatı beğendim.
Phoenix'in sabunundan çok memnun kalmıştım, aftershave losyonlarını da hem koku hem performans açısından beğendim.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rotasyonunuzda Phoenix sabun varsa, oncelik vermenizi oneririm. Bozulma egilimi olan taze artisianlar.
Watson's Forest Fresh bitti. Parasının hakkını veren başarılı bir ürün. Birkaç sene sonra tekrar alabilirim.

15fjce1.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Bitmesi bir yıl sürdü .
Güzel bir ürünmü ? Yani eh işte .
Bir daha alırmıyım ? Hayır .
WQpgpP.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: