En son ne bitirdiniz?
Tapatalk bakımı sonrası ilk mesaj benden olsun. Herkese iyi haftalar dilerim 16 Nisan sabahından.
En son bitirdiğim ürün Rebul for Men AS kolonya oldu. Şimdi sırada Old Spice var, eli kulağında bugün-yarın biter o da.
"A Samurai always wears two swords."
(10/04/2018, Saat: 19:33)ardanadam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @efrasyab komşumun el emeği sabunu bugün itibariyle bitti. Ardında gözü yaşlı metal bir kase ve miss kokulu bir fırça bıraktı...

@ardanadam komşum sıhhatler olsun. Beğenmenize sevindim. İlerleyen günlerde büyük bir sabun etkinliği gerçekleştirebiliriz.Hatta etkinlik esnasında kara üzüm çekirdeği yağlı denemeler de basıp etkinliğe katılan komşularıma elimden geldiğince göndermeye çalışacağım.

Saygılar...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
75b77522f3e30016b44cb6aa91367517.jpg
Minik tobs um bitti. Muhteşem bir seyahat sabun kabı olur artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adina yarasir bir son trasla bitti
14mbe3p.jpg
Rhubarb da bitti. Özleyeceğim bu kremi
112e4k2.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@Efrasyab komşumun deneme sabunu bu sabah Pazartesi tıraşıyla nihayete erdi. Fırça üzerinde bıraktığı o hafif ve mis kokusunu özletecek. Ta ki tam boy sabunumuz gelene kadar.
"A Samurai always wears two swords."
b3ac04368b9b159f6b270b1f7d72896d.jpg
Rose of Bulgaria As ilk bitirdiğim tıraş ürünü oldu. Nihayet bu başlığa yazabildim Smile Çok güzel kokusu var o yüzden elim çok gidiyor buna. Neyse ki yeni bir şişe var stokta Smile)
Arko Regular Tıraş Kremi. Sevmiştim, hala daha seviyorum. Artık bu model çıkmıyor sanırım.. 05354adbdab75f93b33dc5888750ca54.jpg

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
708111e0c4d6ac7b16b1c7857725a5b7.jpg
Çok severek kullandığım kremim . 3 tüp daha kremim olmasa hemen yenisini alır dolapta tutarım .

9f716997dc3a5dc2d34e729239e1a085.jpg

Yaz kış demeden çok beğenerek kullandığım Lavera organik balm bitti rahatlıkla tavsiye ettiğim bir ürün yatıştırıcı ve onarıcı etkisi çok fazla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: