En son ne bitirdiniz?
[img]wD0ZjC.jpg[/img]

güzel sabunlardı
ne mutlu türküm diyene !
Kırmızı cella sonunda bitti.
Bu bitti ama bende bittim.2ecee29aee21dd128fa2b7dda63483b9.jpg

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En son ne bitirdim ?

Tabac ' ı bitirdikten sonra dostlarla kargo trafiği sonrası dolapta biriken numuneleri bir bitireyim dedim. İyi de yapmışım epey bir yer açıldı gözümün önünden Smile

* Lea kase sabun - Kendi başlığında değerlendirme yazdım. Fiyat performans düşük. Total de tavsiye etmediğim bir ürün.
* Proraso yeni seri - Azur Lime, Wood and Spice , Cypress&Vetiver tıraş kremleri ve balsam numuneleri- Tavsiye ederim. Yeni seriyi beğendim. Başlığında biraz değindim ürünlere.
* The Bodyshop Maca Root & Aloe Tıraş Sonrası Su Bazlı tıraş sonrası jel : Tavsiye etmiyorum.
* Alarose Gül ve Alalavandula Lavantalı Balsam numuneleri : Tavsiye etmiyorum.

Yola Palmolive tıraş kremiyle devam ediyoruz bakalım.
Arko sensitive nihayet bitti. Arko sabunla destekleyince güzel krem aslında. Ama solo kullanıldığında köpürmesi eksik geldi bana. İçeriği çok temiz ancak çok iyi bir tıraş sonrası hissiyatı yok maalesef. Kokusu başta kötü gelmişti ama sonradan sevmeye başladım. Tekrar almayı düşünmüyorum. Hydrate bu aralar vazgeçilmezim.
tıraş meraklısı biri olarak art arda sabun aldığım için hiçbirini bitirebilmiş değilim Smile belki arko çubuk sabunlar bittikçe yenilerini basıyorum, onlar gözümden kaçmış olabilir.
Stay Sharp. Jilet
Bir kutu Gillette Platinum bitirdim geçen. F/P jiletim oldu benim. 1 kartela aldığım için çok memnunum. Bir de ürün bitirmeyi hızlandırmak ve ürünleri daha iyi tanımak için her hafta sadece bir ürün kullanma kararı aldım. Bakalım ne kadar etki edecek Big Grin
istemiyor gibi bu saat, istemiyor sanki...
Çok memnun kaldım. Harika.
Kokusuyla, koruyuculuyla.5db9a7bf214d21689974ddc708efdb5d.jpg

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir daha donecegimi düşünmüyorum, keske daha guzel olsaymis. Bu enerjik versiyonu, cool olan tam deterjan kokuyor.

yZxiGf5.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Eski stokları tüketmeye devam.

Palmolive Classic 'de bitti. Sırada Nivea Sensitive var. Belki araya bir tasın dibine yaklaşan Arko + birkaç kullanımlık kalan Dalan da girebilir Smile 4a33b354129c52ab7882bb8a84d3fa43.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: