Sonumuz Ne Olacak
Herşey tesadüfen de olsa Lord un ve bu sitenin keşfi ile başladı.ilk olarak WS duble edge +100lü mavi astra alındı.Sonraları yurtdışı ile tanşıldı.Feather popülar ve merkür 34c ile 2adet proroso krem + balsam +aftershave 1adet Cella 1adet tabac sabun alındı.Fırçasız olur mu bu kez e bay da hesap açıldı 2adet (finest ve süper badger ) porsuk kılı fırça gözümüz yollarda beklendi.(ama değdi ha Wink)aftersahve balsam olarak yerli ürünlerin neredeyse tamamı denendi ev arko sabun kabı dolu.şaplar ve domuz kılı fırçalar gözden ırak bölgeye atıldılar.Banyoda rafların 2 katı traş malzemesi dolu hanımın eşyaları neredeyse sadece camın önünde ( oraya da rebul kolonya koydum gerçi ) Ve işin en kötüsü bu siteye her girdiğimde yine yeniden bir ürün almak için yanıp tutuşuyorum ve biliyorum ki çoğumuz aynınız.e dostlar söyleyin bana bu iş nereye gidecek daha Big Grin ( bugün su almak için gittiğim marketten su+nivea balsam ile döndüm,ne ara oraya yöneldim bilemedim Big Grin )
Vallaha üstat gecen söyle bir bakinmak için girdiğim tansasta raflarda kalan son iki nivea mild tiras kreminin birini alıverdim, evde olmasına rağmen. Yabancılar buna "acquisition disorder" yani satın alma hastalığı diyor. Bunun da razor AD, shaving cream AD vb. Tipleri var. Sonuçta bu cidden bir bağımlılık. Yolda taylors jermyn St. Sabun, proraso white ve bir sürü sabun/krem varken e bayde de üç tane gillette makine için arttirmadayim. Daha porsuk fırça almadım, doğru düzgün aftershave İsine de girmedim, ben de bilmiyorum bakalım ne olacak. Bunun daha jileti var şimdi hatırladım Smile bir de lordun blogundaki kolonya, parfüm, aftershaveler var ki ne yapacağımı şaşırdım.
para bitince geçiyor. benim tıraş paralarına ortak geliyor (bebek bezi Big Grin ). ben çekildim.
Saygılarımla
189067_10151212747749870_1161942704_n.jpg

Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(05/11/2012, Saat: 03:26)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 189067_10151212747749870_1161942704_n.jpg

Big Grin

işte bu benim Smile

para bitince geçiyor. benim tıraş paralarına ortak geliyor (bebek bezi ). ben çekildim.
Saygılarımla
bizim bebek 7 aylık oldu geçen birşey yok Smile
(05/11/2012, Saat: 03:26)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 189067_10151212747749870_1161942704_n.jpg

Big Grin

Big Grin. Bu işin tek çözümü var, o da toplu alımlar. Eggman'ın düzenlediği toplu alım haricinde büyük çaplı bir toplu alım gerçekleşmedi zannedersem.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Dostlar bu işin çözümü yok. Az hasarla kurtulmak için de boşa çabalamayın. Tadını çıkarmaya bakın. Big Grin
ben kendimi durdurmaya çalışıyorum belli ölcüde
başarı sağladım mesela şuan sabun almayı bıraksam
2 sene kadar her gün traş olacak kadar sabunum var
Allahtan after shave olarak tütün kolonyası kullanıyorum evde 2 litre kadar kaldı Smile jilet masrafım sıfır ama bileme taşı masrafı ile heralde onlarca jilet alabilirdim listede olan chubby ve their issard sayesinde küçük alımlarımı
baya bi kestim kendimce bütçe yaratıyorum yeni oyuncaklara
hiç kullanmayacağımı bildiğim halde traşla ilgili her şeyi alasım geliyo
değişik bir durum evde arko var kullanmıyorum ama görünce bi tane daha alasım geliyo Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: