Proraso Sandalwood Sabun
dr.Harris lavanta ile favorilerimden biridir.
TOBS Sandaldaki yoğun ve güzel koku bunda yok.
Sebebini bilmiyorum fakat bu sabunu ilk kokladığımda aklıma ilk gelen askerlik anılarım oldu.
Çok yükleme yapsam da yoğun bir köpük yapamadım. Kokusu hafif ve güzel. Güzel ama hafif de diyebilirim. Koruyuculuk orta, nemlendirme orta, tıraş sonrası hafif tahriş hissi yaşadım ki bu kesinlikle teknikle alakalı değildi. Cildim kuru ve hassas değil ama tıraş sonrası balsam kullanma ihtiyacı hissettim. Cella,MWF hatta Tabac ' da nadiren hissederim.
Rotasyon da yer alır ancak büyük fark yaratacak bir sabun değil bence. Cella kat kat üstün. Cella ile kıyasladım çünkü aynı fiyat aralığında ürünler.
Yazdıklarımı baştan okuyunca çok yüklenmiş gibi olmuş Smile Ama Shea Butter içerikli bir üründen daha fazla nemlendirme vs. beklentisi içerisine girmiş olabilirim.
Kısaca kötü bir sabun değil ama olmasa da olur Smile
Proraso severleri kızdırmış olmayayım, tamamen kişisel düşünce ve tecrübelerim.
Bence performans olarak ortalama bir sabun ama kokusu konusunda size katılamayacağım. TOBS Sandalwood'a göre ağır rahatsız edici gelmişti bana kokusu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Öyle ahım şahım bir sabun değil. Beyaz olanı ben daha çok seviyorum. Kokusu biraz acı sandal ağacı kokusu. 3T ürünleri gibi tatlı ve dingin değil.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ben de deneme fırsatı buldum @bayercy sayesinde.
Eğer sabunda bir problem yoksa yani tüm proraso kırmızılar bu performanstaysa
Bence köpük performansı yeşil olanın gerisinde. Kokusu ağır ve bana göre değil.
Sakal yumuşatma yok yada çok yetersiz (yeşilde de yok) .
Yeşil olanı yazlık olarak severek kullanıyordum. Kokusu ve ferahlık hissiyatı kullanmaya değer kılıyordu. Bunu alacağımı sanmıyorum
Sözde kırmızı olan sert sakallar için ama bana pek inandırıcı gelmiyor doğrusu. Kabasakal birisi olarak ben hiç bir ek faydasını görmedim. Kokusunun -bana göre- iticiliği de cabası. Bence üçlü içerisinde en başarılı olan beyaz seri.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Orta ve vasat bir sabun olmasina ragmen, rotasyonumda ve severek kullaniyorum. Kokusunu da begeniyorum, kopuk kalinligi ve yogunlugu da tatmin edici. Yumusatma konusunda katiliyorum, orta, vasat. Zaten Avocado`nun sakal yumusatmasina cogu krem-sabun yaklasamaz.
Ileride alip-almayacagima karar vermedim, cunku TH 1805 (v.y. Sandalwood) kremleri ve Valobra almondu merak ediyorum
Ben de severek kullaniyorum. Yesili orta, beyazi kullanilabilir degil benim icin kokusu nedeniyle. Kirmizi biterse tekrar alabilirim sirf kokusu icin, kaldi ki urunu bol tutunca performansindan da memnunum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,122 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,565 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,066 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,641 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,273 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,197 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,145 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,554 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,447 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,911 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: