Proraso Sandalwood Sabun
Proraso yeşil ve kırmızıyı; yazlık ve kışlık olarak aldım.

Sandalwood olanını aylardır zevkle kullanıyorum ve sandal ağacı kokusu favori kışlık kokum oldu bile.

Normalde gece tıraş sonrası yıkayıp kapağını üstüne yarım açık bırakıp sabah olunca kapatıyordum. Geçenlerde boş bulunup ıslakken kapatmışım, sonraki tıraş için açtığımda da nemli idi.

Islak bırakmanın sabun açısından vs. zararı olur mu diye aklıma geldi ama bilemedim komşularımdan bilen vardır diye düşünüyorum?

Not: Nemli ortam bakteri üremesi için uygun o yüzden ıslak bırakmam ama sabunun özelliği açısından da merak ettiğim için soruyorum.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
(28/02/2019, Saat: 22:48)ziyak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso yeşil ve kırmızıyı; yazlık ve kışlık olarak aldım.

Sandalwood olanını aylardır zevkle kullanıyorum ve sandal ağacı kokusu favori kışlık kokum oldu bile.

Normalde gece tıraş sonrası yıkayıp kapağını üstüne yarım açık bırakıp sabah olunca kapatıyordum. Geçenlerde boş bulunup ıslakken kapatmışım, sonraki tıraş için açtığımda da nemli idi.

Islak bırakmanın sabun açısından vs. zararı olur mu diye aklıma geldi ama bilemedim komşularımdan bilen vardır diye düşünüyorum?

Not: Nemli ortam bakteri üremesi için uygun o yüzden ıslak bırakmam ama sabunun özelliği açısından da merak ettiğim için soruyorum.

Komşum, ben de kasesinde köpürttüğüm Cellayı kurutmadan kapağını kapatmıyorum. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama içimden bir ses nemliyken kapağını kapatmamam gerektiğini söylüyor.

———————
Nice and clean.
Nice and clean. Aftershave
(01/03/2019, Saat: 00:38)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, ben de kasesinde köpürttüğüm Cellayı kurutmadan kapağını kapatmıyorum. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama içimden bir ses nemliyken kapağını kapatmamam gerektiğini söylüyor.

———————
Nice and clean.

Komşular hiç bir sorun olmaz. Rahat olun tabii ki cılk su içinde bırakmadığınızı varsayıyorum.

Hatta Bluennes gibi çubuk sabunlarımı berber kaselerine basıyorum haliyle kapak olmuyor üzerinde. Berber tasına bastığım sabunları kullandıktan sonra sabunun üzerinde bir miktar köpük tabakası bile bırakıyorum.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(01/03/2019, Saat: 01:15)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular hiç bir sorun olmaz. Rahat olun tabii ki cılk su içinde bırakmadığınızı varsayıyorum.

Hatta Bluennes gibi çubuk sabunlarımı berber kaselerine basıyorum haliyle kapak olmuyor üzerinde. Berber tasına bastığım sabunları kullandıktan sonra sabunun üzerinde bir miktar köpük tabakası bile bırakıyorum.
Arko, derby, blueness ve sizin ilk etkinlik mahsulü kantaron yağlı sabun gibi birkaç sabunum daha açık duruyor ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Ben de hiç sorun olmaz diye düşünüp kapama gereği duymadım, sadece tıraş sonrası ters bir şekilde havlu üzerine bırakıp ertesi güne kadar kurumaya bırakıyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(01/03/2019, Saat: 01:49)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arko, derby, blueness ve sizin ilk etkinlik mahsulü kantaron yağlı sabun gibi birkaç sabunum daha açık duruyor ve şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Ben de hiç sorun olmaz diye düşünüp kapama gereği duymadım, sadece tıraş sonrası ters bir şekilde havlu üzerine bırakıp ertesi güne kadar kurumaya bırakıyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Ters şekilde bırakma fikri iyiymiş komşum. Kokusu da o kadar uçmaz hem.

Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Merhaba, Proraso Kırmızı kase sabun sandal ağaçlı kokusuyla benim çok hoşuma gitti. Hem koku hemde cildime uyumu süper sanırım bundan sonra benim 1 numaram kırmızı proraso
Proraso Mentol krem, Arko kase sabun ve Nive P&C krem ile kıyaslarsam 1 numara Proraso Sandalwood sabun köpük, kayganlık, koruyuculuk, nemlendirme anlamında. Tıraştan sonra kalan sabunu tüm yüzüme sürüyorum fırça ile güzel oluyor.
Proraso Sandal ağacı sabun benim açımdan başarılı kolayca köpürüyor kokusuda harika tabi kış için daha uygun olduğundan şimdilik dolapta zamanını bekleyecek. Sert ve sık sakallar için densede öyle aman aman bir farkını görmedim. Koruyuculuk ve nemlendirme bakımından ben proraso beyaz (yulaf&yeşil çay) seriden bir tık daha memnun kaldım diyebilirim. Sandal ağıcını kışın kullanacağım kesin başarılı bir ürün.
Günaydın komşularım köpüğü çok koruyucu 4 günlük sakalda tabi jiletinde katkısı var ama gayet dolgun ve kaliteli tıraş oldu formu tıraş kreminin kasede biraz katı hali gibi geldi ( henüz yeni tanışmanın etkisi var klasik sabun gibi değil çok fazla kimyasal madde var )
sizce bu kimyasallar katı sabunlarda bu kadar varmı? ( bence bu kadar yok) . Ama performansı gerçekten güzeldi .
Kokusuda çok güzel saatler sonra bile etkisini gösteriyor.
(22/07/2019, Saat: 10:28)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın komşularım köpüğü çok koruyucu 4 günlük sakalda tabi jiletinde katkısı var ama gayet dolgun ve kaliteli tıraş oldu formu tıraş kreminin kasede biraz katı hali gibi geldi ( henüz yeni tanışmanın etkisi var klasik sabun gibi değil çok fazla kimyasal madde var )
sizce bu kimyasallar katı sabunlarda bu kadar varmı? ( bence bu kadar yok) . Ama performansı gerçekten güzeldi .
Kokusuda çok güzel saatler sonra bile etkisini gösteriyor.
Hangi jileti kullandınız?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,929 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,209 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,970 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,059 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,525 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,312 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,266 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: