Jilet Çek - Usturadan Jilet Çıkarma Makinesi
teşvik etmek lazım mucidini. Gayet basit ama kullanışlı bir ürün. özellikle işi biten jiletleri ortaya saçmaması çok hoş.
Ne demişler, Keep It Simple!!! ...... (KISS)
Saygılarımla
ben kullanılmış jiletlerimi kutu kolada biriktiriyorum usturayı kutu kolanın deliğine takıp çekerseniz aynı işlemi yaptığını görebilrsiniz
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
bende bir redbull kutusunu bu işe ayırayım güzel fikir Wink
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(11/11/2012, Saat: 23:53)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşvik etmek lazım mucidini. Gayet basit ama kullanışlı bir ürün. özellikle işi biten jiletleri ortaya saçmaması çok hoş.
Ne demişler, Keep It Simple!!! ...... (KISS)
Saygılarımla

Benim için bir tasarımı mükemmel yapan şey basit bir çözüm sunması. Daha önce çalıştığım yerde bir soruna bulduğum çözümü patronum çok karmaşık bulduğu için bana tasarım yaparken KISS prensibini kullanmamı istedi. Nedir bu KISS dediğimde "Keep it simple for stupid people" demişti.
www.tekyumruk.com
Bugün featherin sitesinde birebir aynı aleti gördüm.
Tesadufun ötesinde birebir aynı
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
kutu kola fikri gerçekten ükemmel...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
blade_remover.jpg
directions_for_use.jpg
http://feather.co.jp/eMedical_Surgery.htm
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Buna ilaveten evrak imha makinesi gibi bir de jilet imha makinesi tasarlasalar iyi olurdu Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  jilet sterilizasyonu koray_c 4 7,080 10/07/2016, Saat: 00:08
Son Yorum: ErGüN
Video Yaprak Jilet nasıl yapılır? anarche 9 16,990 09/07/2016, Saat: 17:27
Son Yorum: rocnel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: