artık daha rahat traş oluyorum
eskiden mac3 kullanıyodum,en son fusion aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.
birgün yokluktan 2 bıçaklı bir traş bıçağı kullandım arko traş sabunuyla vede fırçayla.
anladımki cilt aşırı hassaslaşmıyo.sakalım yine yeşil gibi kalıyo çok derinden almıyo çünkü.neye bence böyle daha iyi.:

Fırça BİR SORUM OLUCAK
bu berberler arko traş sabununu metal kapların içine koyuyolar.onları nerden bulabilirim?
veya füme traş sabunu almak istesem nerde vardır.
o zaten kendiliğinden kabın içinde.
istanbuldaysan zazahandan temin edebilirsin. Ben berberimden aldim malzemecileri zaten berberlere surekli temin ediyor bunun gibi malzemeleri.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
(11/11/2012, Saat: 23:00)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbuldaysan zazahandan temin edebilirsin. Ben berberimden aldim malzemecileri zaten berberlere surekli temin ediyor bunun gibi malzemeleri.

ben şu an izmirdeyimde.
istanbulda zazahan nerde?
metal kap iki çeşit var biri çok kötü biri çok iyi
hangisini seçmeniz gerektiği forumda yazılı
burada görebilirsiniz

35ktnrn.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
zaza han eminonü tahtakalededir
telekom sokağında kime sorsanız gösterirler
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(11/11/2012, Saat: 22:47)kreuzberg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden mac3 kullanıyodum,en son F**** aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.
birgün yokluktan 2 bıçaklı bir traş bıçağı kullandım arko traş sabunuyla vede fırçayla.
anladımki cilt aşırı hassaslaşmıyo.sakalım yine yeşil gibi kalıyo çok derinden almıyo çünkü.neye bence böyle daha iyi.:

Fırça Fırça BİR SORUM OLUCAK
bu berberler arko traş sabununu metal kapların içine koyuyolar.onları nerden bulabilirim?

Üstat çankayada birmilyoncularda o kaplardan metal olanını bulabilirsin. Kemeraltında da berber toptancılarını sorarsan yine bulabilirsin.

Kolay gelsin.
(11/11/2012, Saat: 23:51)İzmirli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11/11/2012, Saat: 22:47)kreuzberg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eskiden mac3 kullanıyodum,en son F**** aldırmıştım dayıma.almanyadan geliyodu.ne istiyosun dedi.aklıma bişey gelmedi.fusionlar çok pahalıydı elim gitmedi markette bende onu istedim.bu tip 3-5 bıçaklı jiletler çok yakın traş sağladığı için cilt çok hassaslaşıyo benim tahminim.

Fırça Fırça Fırça BİR SORUM OLUCAK

Üstat çankayada birmilyoncularda o kaplardan metal olanını bulabilirsin. Kemeraltında da berber toptancılarını sorarsan yine bulabilirsin.

Kolay gelsin.
eyvallah.kemer altında bulurum heralde.veya füme traş sabunu alırım o zaten direkt kabın içinde
füme traş sabununu şiddetle tavsiye ederim... çok başarılı
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
Ben berberimden rica etmiştim kapları mı,o toptancıdan almıştı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Rimei a2002 ile ilk traş deneyimlerim ve bir takım sorunlar dougles 4 2,702 14/01/2022, Saat: 21:21
Son Yorum: marv
  Jiletli tıraş aletleri kartuşlulardan daha yakın bir tıraş sağlıyor mu? Erdka 5 2,679 16/06/2021, Saat: 12:16
Son Yorum: Chavez
  COVID Bir Kurban Daha Aldı - Bildiğimiz formülüyle Fine Accoutrements'ın Sonu ckeskin 5 2,943 18/11/2020, Saat: 12:27
Son Yorum: fusuy
  traş kremi karışımı error... 16 21,555 19/07/2020, Saat: 16:23
Son Yorum: Timor1322
  Çatır Çatır Kesme Sesli Traş Aleti 3.Perde 45 18,802 31/05/2020, Saat: 02:49
Son Yorum: 3.Perde
  P&G den geleneksel tıraşa bir darbe daha oguzkagan 27 10,577 21/05/2020, Saat: 04:02
Son Yorum: noneed
  Traş ve Bilinçli Farkındalık utkb 6 3,168 08/05/2020, Saat: 20:29
Son Yorum: sfiber
  Gillette eski jiletli traş makinası burakergun 4 3,218 09/08/2019, Saat: 16:19
Son Yorum: kral arthur
  Neden geleneksel traş Berkesan 4 3,112 04/03/2019, Saat: 11:24
Son Yorum: BigHillMe
  30-40 TL Arası Traş Bıçağı Tavsiye Gencer 10 6,240 11/02/2019, Saat: 00:14
Son Yorum: AltKapalı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: