soğuk tıraş
yazın soğuk traşı tavsiye etmişler sitede.
benim bir sorum var.
ben banyodan çıktıktan sonra tıraş oluyorum hep.
fırçayı sıcak suya tutup arko traş sabunuyla köpürtüyorum.
soğuk suyla tek ilişkim jileti kıllardan temizlemek için soğuk su dolu
bir kaba daldırıyorum.
en sonda yüzümü soğuk suyla yıkıyorum.
doğrumu bu yaptığım?
bi tavsiyeniz varmı bundan başka?
yazın değişik bi traş yöntemimi uygulamalıyım yoksa
Dileyen istediği sıcaklıkta su ile tıraş olabilir burada önemli olan cildinizin ne istediği. Sıcak su derideki gözenekleri açar, sakalı yumuşatır vs ama hassaslaştırır da, soğuk su da tam tersini yapar. Ben sıcak suyu sevmeme rağmen cildim sevmiyor tahriş yaşıyorum, cildiniz şu anki tıraş yöntemiyle memnunsa devam edin Smile
cildiniz hangisi ile rahat ediyorsa öyle tıraş olun. ben soğuk tıraş esnasında çok keyif almıyorum ama tıraş sonrası rahatlığı için tıraş esnasındaki rahatlığı feda ediyorum. Yaz -kış soğuk tıraş tercihimdir.
deneyip görmeniz gerekiyor. herkes tecrübesini paylaşıyor ki yeni başlayanlar deneme imkanı bulabilsinler. ben denemelerime rağmen hiçbir şekilde soğuk tıraştan memnun kalamadım. yazın sıcağında suyu biraz daha ılıtarak tıraş oluyorum. memnunsanız ellemeyin hiç.

bu arada merhaba dostlar Smile
Cildiniz birkaç denemeyle size söyler hiç kasmayın kendinizi nasıl rahatsanız o şekilde devam edin Wink
Ohtararan, merhaba üstadım, hoşgeldin...
hocam hoşgeldiniz, nerelerdeydiniz kaç zamandır?
(12/11/2012, Saat: 10:25)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: deneyip görmeniz gerekiyor. herkes tecrübesini paylaşıyor ki yeni başlayanlar deneme imkanı bulabilsinler. ben denemelerime rağmen hiçbir şekilde soğuk tıraştan memnun kalamadım. yazın sıcağında suyu biraz daha ılıtarak tıraş oluyorum. memnunsanız ellemeyin hiç.
bu arada merhaba dostlar Smile
hoşbulduk hepinize, ameliyat oldum atlattım çok şükür döndüm geri.
(12/11/2012, Saat: 23:27)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşbulduk hepinize, ameliyat oldum atlattım çok şükür döndüm geri.

Geçmiş olsun üstadım
Şimdi nasılsınız
teşekkür ederim, iyiyim hamdolsun, toparladım epeyce.
geçmiş olsun hocam. ciddi bir şey değil inşallah.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 50 46,189 29/09/2018, Saat: 14:34
Son Yorum: Rigbie
  Yazın kullanmaktan en çok keyif aldığınız tıraş ürünleri nelerdir? btoprak 61 26,799 06/07/2018, Saat: 11:47
Son Yorum: dikdik_s
  İleri tıraş denemeleri Lord Sparhawk 45 39,322 22/10/2016, Saat: 19:07
Son Yorum: Raskolnikov
  Geleneksel Tıraşa Nasıl Başladım ? - Kendi Tıraş Tekniklerim Xo-oX 14 7,085 14/05/2016, Saat: 11:02
Son Yorum: rating
  Tıraş kremi-sabunu vs tıraş jeli mustafayazar 18 7,310 12/04/2016, Saat: 23:42
Son Yorum: mustafayazar
Lightbulb Tıraş. Duştan önce mi, sonra mı? mancho 41 23,879 14/12/2015, Saat: 22:41
Son Yorum: seiko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi