Tahriş problemim
Özelden video göndermek mümkünse yüzüm rahatladığında deneyeyim
youtube'a özel olarak yükleyip linkini yollayabilirsiniz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Yüzüm bir rahatlasın hemen deneyeyim. Beklediğimden erken gelen Tabac ile mi yoksa Cella ile mi yapayım. Sabırsızlık ile korku arasındayım Smile
Benim tavsiyem Tabac ile denemenizdir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(03/09/2013, Saat: 21:57)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüzüm bir rahatlasın hemen deneyeyim. Beklediğimden erken gelen Tabac ile mi yoksa Cella ile mi yapayım. Sabırsızlık ile korku arasındayım Smile

Tabac'ın koruyuculuğu daha yüksektir, Cella'nın da besleyiciliği. Tabac ile deneyin derim ben.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Benden kurtulduğunuzu zannediyordunuz ama geri geldim Big Grin

Jilet tahriş eder, bırakın bu nostaljik aletleri Big GrinBig Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(04/09/2013, Saat: 11:37)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benden kurtulduğunuzu zannediyordunuz ama geri geldim Big Grin

welcome back master mancho Smile
(04/09/2013, Saat: 11:40)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/09/2013, Saat: 11:37)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benden kurtulduğunuzu zannediyordunuz ama geri geldim Big Grin

welcome back master mancho Smile

Teşekkürler sevgili Mornetto Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Gillette slim, ağırlığı oldukça yoğun bir alettir.Biraz uzaktan ve hızlıca cildinize yaklaştırmak (temas) jiletin batmasına sebep olabilir.Gillette aletler mild ayarlarda jileti daha dik tutar ayar agresifleştikçe jilet eğilir ve cilde daha paralel hale gelir.Slim ile mild ayarda hızlı tıraş olmaya çalışmak dik açıyla duran jiletin batmasına yol açabilir.

Perma ve gillette sharp edge gibi jiletler Slim ile kullanıldığında özellikle boyun ve dudak çevresinde batıcı olabiliyor.

(26/08/2013, Saat: 19:55)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir duş aldım, arkoyu yüzümde masaj yapa yapa köpürttüm. Slim ile 4. Ayarda permashatp ile tıraş oldum. Son derece hassas davrandım, mümkün olduğunca aletin ağırlığı ile yetindim. Tıraş sonrası hafif bir duş daha aldım ve nivea as. Kullandım. Lakin iki perdelik bu tıraşta zorlandığım burun altı bölgeyi sanırım yakmışım, burnumdan nefes verirken bile yanıyor. Hiç zorlamadığım hatta tek perde ile yetindiüim boğaz bölgesi de yanıyor. Ama o bölge 20 yıldır yanar ve şu anki yanması oldua makul düzeyde.Burunaltı bölgeyi en rahat hangi makine ile alıyorsunuz?
Aslında o zaman daha az tahriş için agresif ayarda traş denemk lazım. Ben 5 ten yukarı çıkmadım hiç merak edipte Smile

(04/09/2013, Saat: 22:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gillette slim, ağırlığı oldukça yoğun bir alettir.Biraz uzaktan ve hızlıca cildinize yaklaştırmak (temas) jiletin batmasına sebep olabilir.Gillette aletler mild ayarlarda jileti daha dik tutar ayar agresifleştikçe jilet eğilir ve cilde daha paralel hale gelir.Slim ile mild ayarda hızlı tıraş olmaya çalışmak dik açıyla duran jiletin batmasına yol açabilir.

Perma ve gillette sharp edge gibi jiletler Slim ile kullanıldığında özellikle boyun ve dudak çevresinde batıcı olabiliyor.

(26/08/2013, Saat: 19:55)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir duş aldım, arkoyu yüzümde masaj yapa yapa köpürttüm. Slim ile 4. Ayarda permashatp ile tıraş oldum. Son derece hassas davrandım, mümkün olduğunca aletin ağırlığı ile yetindim. Tıraş sonrası hafif bir duş daha aldım ve nivea as. Kullandım. Lakin iki perdelik bu tıraşta zorlandığım burun altı bölgeyi sanırım yakmışım, burnumdan nefes verirken bile yanıyor. Hiç zorlamadığım hatta tek perde ile yetindiüim boğaz bölgesi de yanıyor. Ama o bölge 20 yıldır yanar ve şu anki yanması oldua makul düzeyde.Burunaltı bölgeyi en rahat hangi makine ile alıyorsunuz?
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tahriş mi? Hassasiyet mi? totto 22 13,231 21/01/2016, Saat: 10:24
Son Yorum: totto
  Tahriş mi razor burn mü? merg 7 8,598 26/08/2014, Saat: 06:13
Son Yorum: onur98
Bug Tahriş! zorba58 27 27,589 18/11/2013, Saat: 19:21
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi