Komik Resimler
(06/05/2020, Saat: 13:06)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş ne yapmaya çalışmış komşum Smile

Vw sevgisini müslüm baba fani edasıyla gillette minora ile taclandirmis diye bir cümle kurabilmek için düşündüm Smile oldu Smile
(06/05/2020, Saat: 13:13)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vw sevgisini müslüm baba fani edasıyla gillette minora ile taclandirmis diye bir cümle kurabilmek için düşündüm Smile oldu Smile

Her an, heryerde karşılaşılan bir durumdur araç logo çalınma olayları. Buda logo hırsızlarına karşı geliştirilmiş bir önlem. Logo nun altına jilet yerleştirmek. Sökülebilmesi için o kısımlardan tutulması gerekli. Haliyle bu hırsızların işini epey bir zorlaştıracaktır. Pek doğru bulmadım küçük çocuklar zarar görebilir.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Bu foto hangi başlık altına atılır bilemedim.
Old Spice reklama girmiş

c53e0977f29ff8ff582b79a2f4f35f28.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nedendir bilmiyorum ama Old Spice genelde siyahileri oynatıyor reklamlarında. (Irkçılık olarak algılanmasın nigga felan dediğim yok. Smile ) Şaka bir yana Bearglove kokusu gerçekten çok güzel. Aftershave ve deodorant olarak ikili yaptım. Çok hoş.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
PArxiy.jpg

Acele yazmaktan simetriyi tutturamadım Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(06/06/2020, Saat: 22:18)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: PArxiy.jpg

Acele yazmaktan simetriyi tutturamadım Big Grin

Aceleden GEL-TıR okudum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Renkleri çevirmek için bile epey bir uğraştım. Yaparken 5 kişi sordu bu ney, nasıl bir oyun, ne yapıyorsun gibi... Big Grin
Smiled9ffb22c434baaff1875d3cd67811da3.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(19/08/2020, Saat: 15:27)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smiled9ffb22c434baaff1875d3cd67811da3.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle D Big Grin
M2XW9t.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Komik videoları paylaşalım Lord Sparhawk 260 237,728 14/03/2021, Saat: 11:19
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: