Hızlı Geçiş Sistemi
OGS iptal olacak dendi attım OGS yi HGS aldım.OGS gişeleri hala duruyor.İstanbul Çamlıca gişelerinde OGS li araçlar hızla geçiyor.HGS li araçlar kuyruk.
Köprünün sol tarafı OGS .Sağ taraf HGS
Aynı gişeden hem OGS Hem de HGS geçemiyor mu ? Roket bilimimi bu kardeşim !
Günlerce köprüde ve diğer gişelerde çalışma yaptılar sonuç komedi,rezalet !
HGS müşteri hizmetleri resmi bayramlarda da çalışmıyor,herkes memur memlekette.
2. Köprüde tüm gişeler hem Ogs hem hgs. 1. Köprüye neden yapmazlar anlamıyorum. Anlamadım diğer şey ise neden araçların hgs den geçerken neredeyse duracak kadar yavaşlaması. Adı üstünde kardeşim hızlı geçiş sistemi,adamlar neredeyse duracak okumaz belki diye korkuyorlar.
e mail adresim tipsol@me.com
Bende hala OGS ye devam dediğiniz gibi OGS ler nisbete. Daha rahat geçiş sağlıyor HGS de yoğunluk fazla.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
etiketle filan uğraşmayım diye merkezi bütük ptt lerde verilen HGS kartı almıştım gözlük koyma yerine koyuyorum gişelere yaklaşırken cama dayıyorum, camda yapışkan bir şey hiç hoşuma gitmez gıcık olurum. Kurum otoparkı için bile pvv kaplama yaptırdım girerken cama koyup sonra kappı cebine atarım...

Kartı sadece ptt lerden aldığınız için yüklemeyi bankadan yapamıyorsun ama hgs sitesinden yükleme yapılıyor. gişelerdeki ptt den yükleme yapılıyor...
İstanbula gittiğimde ogs benimde dikkatimi çekti tenha oluyor oranın gişeleri

kredi kartı boutlarında bir şey, kendi şeffaf plastik kabı var arkasında çift taraflı bantı vara, bu kabı cama yapıştırıp kartı söküp takabilirsiniz ama sevmediğim için gözlük koyma yerinde tutuyorum benzlik kartları ile beraber
EAFBDDFEA1550E88630053E89DCAB481.png
Şeffaf plastik kap ile HGS kartı bir gün güneş altındaki arabanın torpidosunda kaldı, sıcaktan aşırı deforme oldu. Kart aldığıma pişman oldum, lazım oldukça yanıma alırım diye evde bekliyor şimdi.
hgs ye sinir oluyorum, arkadaşımın arabasıyla geçtim okumadı, görevli itiraz edin dedi, araba sahibi almanyada olduğundan itiraz edemedi ve güzel bir hgs kazığı yedik.
hgs etiketi camda yapışık olsun, olmasın otomatik olarak plakadan düşüyor eniştemde. Hatta torpidodan hiç çıkarmıyor. Ceza filan gelmiyor, internetten de kontrol ediyorum.
(30/08/2014, Saat: 18:27)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hgs ye sinir oluyorum, arkadaşımın arabasıyla geçtim okumadı, görevli itiraz edin dedi, araba sahibi almanyada olduğundan itiraz edemedi ve güzel bir hgs kazığı yedik.

Ceza mantığını anlamış değilim
HGS oGS okumadı ceza
Egzost,muayene geçti ceza
Park ettin ceza

Geçen sene nasıl olduysa OGS okumadı diye 45 TL civarı ceza verdim.Cihaz var bakiye var.Müşteri hizmetleride çözemedi.Kaç defa yazdım cevaplayan olmadı.

Perşembe günü köprü geçişinde 160 TL ceza var dedi HGS ekranı.Bugün aradım resmi tatil diye müşteri hizmetleri çalışmıyormuş

Plakasına sprey sıkan arabalara,plakasını kağıtla kapatan motorculara,sahte plakayla geçenlere ceza yok

Araç sahibi olduğum son 20 yıldır vatan sevgimde azaldı.Ne yalan söyleyeyim.Son yıllarda açık açık memlekete sövenlere de kızamıyorum.

Hödükçe geçiş sistemi 160 TL diye siren çaldı,çok kızdım.Gerisi nokta nokta nokta.........
eğitimde ödül ve ceza vardır bunları eşit kullanmaya çalışırsın mümkün olduğunca, bu ülkede yaşam ceza üzerine kurulu ödül yok, pardon var ilk aklıma gelen vergisini ödemeyenler nasılsa af çıkar diye ödemezler o af çıkar ödüllendirilirler..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ustura kayışı sistemi taskind 2 1,322 26/01/2021, Saat: 16:40
Son Yorum: taskind
  Bilgisayarlar İçin Windows İşletim Sistemi Yerine Ubuntu İşletim Sistemi manuple 23 8,516 01/02/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: aobetin
  Güvenlik kamera sistemi önerisi emre-sti 14 13,184 23/07/2015, Saat: 10:47
Son Yorum: korgunv
  Bireysel Emeklilik / BES Sistemi ihtilaf 25 22,620 18/02/2015, Saat: 23:53
Son Yorum: agah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: