Hızlı Geçiş Sistemi
arkadaşlar benimde bir sorum olacak ogs ile gişelerden geçerken bir ses veriyordu gişede okuduğunu anlıyoduk hgs de anlayacağımız bir uyarı veriliyor mu bu durumu hep merak ettim Smile kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Smile
Saygılarımla
(14/04/2013, Saat: 12:47)AsiT_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar benimde bir sorum olacak ogs ile gişelerden geçerken bir ses veriyordu gişede okuduğunu anlıyoduk hgs de anlayacağımız bir uyarı veriliyor mu bu durumu hep merak ettim Smile kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Smile
Saygılarımla

Yok herhangi bir sesli uyarı yok. Sadece bakiye görünüyor.
(14/04/2013, Saat: 14:18)abismo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/04/2013, Saat: 12:47)AsiT_59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar benimde bir sorum olacak ogs ile gişelerden geçerken bir ses veriyordu gişede okuduğunu anlıyoduk hgs de anlayacağımız bir uyarı veriliyor mu bu durumu hep merak ettim Smile kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Smile
Saygılarımla
Teşekkür ederim hocam sağolun
Yok herhangi bir sesli uyarı yok. Sadece bakiye görünüyor.
nihayet hgs aldım sırf yılda bir kez istanbula gittiğim için. Neyse soruma geleyim hemen. Bu hgs etiketini fiat palio da aynanın arkasındaki siyah noktali yere mi yoksa altına mı yapıştırıyoruz. Sarı yazılı kısmı bize mi bakıyor?
OGS yi iptal ettirip.
HGS aldım.
HGS cama yapıştırılacakmış peki daha sonra kolayca sökülecek mi ? Cam da izi kalmaz mı?
Araç bakım yada tamir için servise girdiği zaman kullanmak için aldığımız araçta HGS yoksa köprü ve yollardan nasıl geçeceğiz ?
OGS çıkratıp başka bir araca takabiliyorduk.
(16/10/2013, Saat: 14:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OGS yi iptal ettirip.
HGS aldım.
HGS cama yapıştırılacakmış peki daha sonra kolayca sökülecek mi ? Cam da izi kalmaz mı?
Araç bakım yada tamir için servise girdiği zaman kullanmak için aldığımız araçta HGS yoksa köprü ve yollardan nasıl geçeceğiz ?
hocam hgs kolay sökülmüyor benim arabaya az bişe eğri yapıştırdım sökeyim dedim çıkmadı, parçalanarak çıkıyo yani yenisini almak lazım. üstelik az bişe çıkardığım yer tekrar yapışmadı camda kötü bir izide kaldı.. beliki alt yapısı düşünülmeden hazırlanmış basit bir etiket. benim fikrim cama yapıştırmak zorunda değiliz otoban ve köprülerden gecerken, ön camda, sistemin okuyacağı bir yere koyarsak sıkıntı olmaz
Bir naylona yapıştırıp cama tuttursak olmaz mı?
Bir araba 5 defa el değiştirirse ön cam kullanılmaz olacak Smile

(16/10/2013, Saat: 14:51)memocan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/10/2013, Saat: 14:30)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OGS yi iptal ettirip.
HGS aldım.
hocam hgs kolay sökülmüyor benim arabaya az bişe eğri yapıştırdım sökeyim dedim çıkmadı, parçalanarak çıkıyo yani yenisini almak lazım. üstelik az bişe çıkardığım yer tekrar yapışmadı camda kötü bir izide kaldı.. beliki alt yapısı düşünülmeden hazırlanmış basit bir etiket. benim fikrim cama yapıştırmak zorunda değiliz otoban ve köprülerden gecerken, ön camda, sistemin okuyacağı bir yere koyarsak sıkıntı olmaz
yapışan hgs bir daha çıkmıyor parçalanıyor. Hgs sadece plakanın kayıtlı olduğu araçta kullanılabiliyor. Misal cam kırıldığında ya da başka araç alındığında yeni hgs alınıp eskisi iptal ediliyor.
(16/10/2013, Saat: 14:54)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir naylona yapıştırıp cama tuttursak olmaz mı?
Bir araba 5 defa el değiştirirse ön cam kullanılmaz olacak Smile

(16/10/2013, Saat: 14:51)memocan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
HGS aldım.
çokta güzel olurSmile
hgs nin yeri değiştiğinde çalıntı vs olarak algılanabildiğiyle ilgili bir haber okumuştum ama başına böyle bir şey gelen kimse yok galiba henüz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ustura kayışı sistemi taskind 2 1,350 26/01/2021, Saat: 16:40
Son Yorum: taskind
  Bilgisayarlar İçin Windows İşletim Sistemi Yerine Ubuntu İşletim Sistemi manuple 23 8,601 01/02/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: aobetin
  Güvenlik kamera sistemi önerisi emre-sti 14 13,305 23/07/2015, Saat: 10:47
Son Yorum: korgunv
  Bireysel Emeklilik / BES Sistemi ihtilaf 25 22,883 18/02/2015, Saat: 23:53
Son Yorum: agah

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: