Castle Forbes Cedar & Sandalwood Essential Oil Tıraş Kremi
(01/01/2013, Saat: 22:19)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bossyje'nin incelemerini gördükten sonra insan fotoğraf yüklemeye çekiniyor Big Grin

Aynen öyle. Çok güzel fotoğraflar çekiyor Bossyje üstadımız.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
çok güzel bir inceleme olmus
tesekkurler
Bu krem de Castle Forbes'un en çok tutan ürünü sanırım. Hem burada, hem de yabancı kaynaklarda oldukça övülüyor. Yüksek fiyatlı olması da bizim için çok büyük bir engel teşkil etmiyor, bir şeklde alınıyor o ürün. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Cok abartilacak bir urun degil bence kopuk kivami tabac yada tobs sabun kadar var yada yok. Kokusu cok az var ama buna parfumsu bir koku demeye bin sahit lazim. Birde fitjar var. ikisine de verdigim paraya aciyorum acikcasi...
(12/07/2013, Saat: 10:20)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok abartilacak bir urun degil bence kopuk kivami tabac yada tobs sabun kadar var yada yok. Kokusu cok az var ama buna parfumsu bir koku demeye bin sahit lazim. Birde fitjar var. ikisine de verdigim paraya aciyorum acikcasi...

Hocam söylediğiniz iki üründe köpüğü patlatan son derece yoğun köpük veren ürünler.Koku konusunda aynı fikirdeyim,köpük konusunda bir yerde yanlış yapıyor olabilirsiniz.
Saygılar
Hocam kesinlikle kotu bir kopuk veriyor demek istemedim, fakat daha ucuz ve ucuz olmasina ragmen kaliteli urunler ile kiyasladigimda bu parayi hak etmiyor gibi geliyor bana. 2 tane fircam var gunluk kullandigim biri ch3 manchurian biri ch2 best. Ayni fircalar ile deniyorum fakat cok da matah degiller acikcasi.

(12/07/2013, Saat: 10:25)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/07/2013, Saat: 10:20)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok abartilacak bir urun degil bence kopuk kivami tabac yada tobs sabun kadar var yada yok. Kokusu cok az var ama buna parfumsu bir koku demeye bin sahit lazim. Birde fitjar var. ikisine de verdigim paraya aciyorum acikcasi...

Hocam söylediğiniz iki üründe köpüğü patlatan son derece yoğun köpük veren ürünler.Koku konusunda aynı fikirdeyim,köpük konusunda bir yerde yanlış yapıyor olabilirsiniz.
Saygılar
(12/07/2013, Saat: 11:08)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kesinlikle kotu bir kopuk veriyor demek istemedim, fakat daha ucuz ve ucuz olmasina ragmen kaliteli urunler ile kiyasladigimda bu parayi hak etmiyor gibi geliyor bana. 2 tane fircam var gunluk kullandigim biri ch3 manchurian biri ch2 best. Ayni fircalar ile deniyorum fakat cok da matah degiller acikcasi.

Saygılar

Ne yalan söyleyeyim fitjarı geçen lavanta sabunu ile karıştırdım genişçe bir kasede istediğim koku ve köpüğü alıyorum. Castle forbes ise başka sabun örneğin Mama bears yahut en basiti bir arko ile karıştırmazsam tek başına yeterli olmuyor. Parasını tek başına karşılamıyor. Basit bir TOBS avokado, sandal krem tek başına bol köpüklü ve kaygan bir tıraş verirken, fitjar ve castle kesinlikle yeterli değil. Ayrıca castlede paraben mevcut. En azından benim yeşil castlede.
Hocam bence bu urunde kopuk tek basina gercekten yeterli ve guzel fakat bu parayi verince tobs jermyn street col. dan daha iyi bir kopuk olmasini bekliyorum. Asil anlatmak istedigim bu, krem guzel fakat ayni daha ucuza aldigim tobs gibi kremlerden ustun bir yani yok.

Saygilar
(12/07/2013, Saat: 11:24)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/07/2013, Saat: 11:08)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kesinlikle kotu bir kopuk veriyor demek istemedim, fakat daha ucuz ve ucuz olmasina ragmen kaliteli urunler ile kiyasladigimda bu parayi hak etmiyor gibi geliyor bana. 2 tane fircam var gunluk kullandigim biri ch3 manchurian biri ch2 best. Ayni fircalar ile deniyorum fakat cok da matah degiller acikcasi.

Saygılar

Ne yalan söyleyeyim fitjarı geçen lavanta sabunu ile karıştırdım genişçe bir kasede istediğim koku ve köpüğü alıyorum. Castle forbes ise başka sabun örneğin Mama bears yahut en basiti bir arko ile karıştırmazsam tek başına yeterli olmuyor. Parasını tek başına karşılamıyor. Basit bir TOBS avokado, sandal krem tek başına bol köpüklü ve kaygan bir tıraş verirken, fitjar ve castle kesinlikle yeterli değil. Ayrıca castlede paraben mevcut. En azından benim yeşil castlede.
Castle Forbes kremlerde kutularını üstünde kocaman "Paraben Free" yazıyor ama fakat sizdeki farklı seri galiba.
Arkadaşlar aslında bu üst düzey diyeceğimiz ürünler ile Tobs yada vb....İngiliz kremler arasında köpüğün miktarı olarak fark olmuyor,fakat sönme zamanı , parlaklığı,kalınlığı ile fark oluyor.Castle serisindeki kremlerde köpük bir şekilde kalın ve parlak oluyor.

Bu ürünlerden memnun kalmayanlar için Penhaligons,Santa Maria ve hatta Martin De Candre kremlerde beyhude!!!!Denemeye yada bu kadar para vermeyede gerek kalmaz.Benim bu yukarıda saydığım kremler, beklentilerimi karşılıyor.Ama bir TOBS ile fiyat farkının 3 katı veya daha fazla olduğunu düşünürsek,performansıda yada konfor hisside aynı paralelde artmıyor tabiki.Sonuçta tıraş kremi!!!Ne kadar farkı olur ki????
Mornetto Hocam Castle veya Fitjar kremin tek başına kaygan vb.... tıraş için yeterli olmadığını söylemiş.Fakat ben bu görüşe katılmıyorum.Bir TOBS un yaptığınının en azından aynısı,normalde çok daha iyisini bu 2 li aslında yapar ama!!!!

Bu dediğim kural usturalar içinde geçerli 2 liraya alınan ucuna 50kuruşluk bir jilet takılmış ustura ile 250Dolar lık bir feather jiletli usturanın yada 1500Dolarlık şam çeliği veya 2000 dolarlara satılan Tamagane usturanın ,usta bir elde tıraşları arasında ne fark ediyor???Hepside sinek kaydı tıraşı sağlar sonucunda.
Sağlıcakla Kalın,
Ben de yeni gördüm, yahu arkadaş içinde bir fare zehiri eksik 5 PARABENLİ CASTLE FORBES. Huzurlarınızda ;
10zme5e.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,023 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,632 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,380 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,854 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Sandalwood eggman 28 32,053 19/04/2023, Saat: 14:11