Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.)
ben takipsizden yanayim. hem daha ucuz hem de ptt ile geldiginden gumruk riskinin daha az oldugunun bahsi gecmisti.
Saygilarimla
bu siteden paypal kullanmadan direkt kredi kartıyla alış veriş yapan arkadaşlar var

siteye daha önce takipli posta konusunu sordum '' TR ye çok takipsiz paket yolladık,sorun olmuyor '' şeklinde cevapladılar

takipsiz paket yollayan sitelerden paypal la alış veriş en doğrusu...
kayıp durumunda , site takip no vermediği için paypal ile sorun rahat halledilir
Dün mail geldi. Siparişim gönderilmiş, fakat ben çok tedirginim. Bu takipsiz kargoyu, evde yoksak kapının önüne atıp gidiyorlar. Ya biri alırsa, uzun zaman önce, yine bir yurt dışı alışverişinde iki kez takipsiz kargom kaybolmuştu, bir daha takipsiz bir şey almadım. Geçen seneki TS.UK alışverişimi de takipli aldım diye hatırlıyorum.

Ürünler kaybolmadan elime geçse de şu stres bitse, valla takipsiz kargo resmen kumar. Bir kargo kaybolsa, iki sene içinde bütün ucuza aldıklarının karı gider.
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
gönlünü ferah tut. gelir Allah'ın izniyle. merak etme
Takipsiz almayın. Hem bariz daha geç geliyor hemde elinizde takip no olmadığı için hiçbir hak iddia edemiyorsunuz. Hatta takip numaranız yoksa, UPIM'de falan yardımcı olmayı başından reddediyorlar. Fakat elinizde numaranız varsa, takip edebiliyorsanız, takip sayfasından bir çıktı alıp, UPIM'e o çıktı ile gittiğiniz zaman elinizde demir gibi kanıt oluyor, ürünün UPIM'e ulaştığına dair. Yok gelmedi falan diye başlarından sallayamıyorlar. PTT'nin postacısını beklemek zorunda bile kalmıyorsunuz. Biri 2 küsür pound ise öbürü 8 küsür pound civarı genelde. 6 pound için takipsiz almaya riske atmaya değmez.
İyide bu takipsiz seçeneği TS.UK da niye yok ki veya vardı da kaldırıldı mı ?

Takipli kargo seçeneği gelmezse ben bir daha TS.UK dan ürün almam. Stres oldum valla, kargo gelene kadar birisi sürekli evde beklemek zorunda
Köpüğünüz bol, jiletiniz keskin olsun.
Tıraş ekipmanlarımı aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
http://geltir.com/thread-402.html
Com uzantılı sitede vardı galiba.
Ben hep takipsiz alır, paypal ile öderim. Kaybolsa bile parayı paypal'dan geri alabiliyorsunuz. Fazladan kargo parası ödemek bence gereksiz.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Dispute açar açmaz öyle paranızı şak diye iade etmezler. Öyle birşey olsa millet Paypal'dan alır alır gelmedi diye dispute çeker parasını geri alır. Karşı tarafa da savunma hakkı verirler. İyice uğraşmak gerekir %100 garantisi de yoktur.
+1

(28/11/2012, Saat: 20:41)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben hep takipsiz alır, paypal ile öderim. Kaybolsa bile parayı paypal'dan geri alabiliyorsunuz. Fazladan kargo parası ödemek bence gereksiz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 261,649 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  Sabun kabı ve sample kabı firmaları Soner 0 2,208 17/05/2019, Saat: 12:40
Son Yorum: Soner
  Sabun Kabı Migros muratti 7 12,636 23/02/2019, Saat: 16:20
Son Yorum: Zeyes
  Almanyadan sabun tavsiyesi Cheesepants 21 16,506 04/01/2019, Saat: 00:26
Son Yorum: Serjames
  Tabac severlere tabac esansı 1 litre BigHillMe 20 27,136 07/11/2016, Saat: 02:42
Son Yorum: Tarık
  Tabac Originali nereden satın alabilirim. alfa 12 21,645 03/07/2015, Saat: 12:19
Son Yorum: ckeskin
  merkur futur satin nerden alınır baran32 24 28,528 01/08/2014, Saat: 15:35
Son Yorum: onur98
  Gümrük'te takılan ürünler? padcom 11 15,809 14/06/2014, Saat: 09:56
Son Yorum: impaticaret
  filarmonica ve merkur platinium ohtararan 4 7,132 03/04/2014, Saat: 00:01
Son Yorum: Hasan Ali
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,529 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: