Bugün şunu öğrendim.
(29/11/2012, Saat: 11:54)anarche Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gün içinde neler öğrenmişiz yazalım. Ben başlıyorum.

Otomobil üreten firmalar araçlarının kolay soyulmasını engellemek için eski hırsızları bünyesinde çalıştıyorlarmış.

Bunun için Mercedes-Benz 1998'den beri kızılöteli anahtar tanıma sistemi kullanıyor. Motordaki bilgisayar doğrulama yapmadan hiçbir müdahale kabul etmiyor.
Ustura Mehmet herkese iyi akşamlar diler...
diş macunlarında köpürmeyi kolaylaştırıcı aynı zamanda kanserojen bir madde olan SLS kullanılıyormuş. SLS nin uzun adını hatırlayamadım. Bazı tıraş sabunlarında da olan bu maddeyi forumda tartışmıştık. Bırakın yüzümüze sürmeyi meğer ağzımıza alıyormuşuz..
sodium laureth sulfate Big Grin
sls o kadar toksik degil bildigim kadariyla. paraben asil olay diye biliyorum.

(25/04/2013, Saat: 20:00)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: diş macunlarında köpürmeyi kolaylaştırıcı aynı zamanda kanserojen bir madde olan SLS kullanılıyormuş. SLS nin uzun adını hatırlayamadım. Bazı tıraş sabunlarında da olan bu maddeyi forumda tartışmıştık. Bırakın yüzümüze sürmeyi meğer ağzımıza alıyormuşuz..
HuhHuhHuh

http://kingtaz.tumblr.com/

http://www.buketkaptan.com/florur-olumune-mi-iciyoruz/
Gerek yok her sözü laf ile beyana, Bir bakış bin söz eder, Bakıştan anlayana
Hz.Mevlana
Şerefsizlik ağaç gövdesindeki bir çizik gibidir; zamanla yok olmaz, tersine gittikçe büyür. (Eski bir Samuray atasözü)
merhaba,

SLS açılımı Sodium Lauryl Sulfate.

(25/04/2013, Saat: 20:00)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: diş macunlarında köpürmeyi kolaylaştırıcı aynı zamanda kanserojen bir madde olan SLS kullanılıyormuş. SLS nin uzun adını hatırlayamadım. Bazı tıraş sabunlarında da olan bu maddeyi forumda tartışmıştık. Bırakın yüzümüze sürmeyi meğer ağzımıza alıyormuşuz..
ARKO TRAŞ SABUNUMUN ÜZERİNE FIRÇAYA YÜKLEMEDEN ÖNCE KÜÇÜK BİR PARÇA ARKO KLASİK KREMİ KOYUYORUM (YENİ KEŞFETTİM) TRAŞ SONRASI GERGİNLİK VE KAŞINTIDAN ESER KALMADI Cool
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
kıyıda köeşede kalmış bimlerde hala toblerone 400 gr / 5 tl
bulunabılıyor Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Ebay'de acik arttirmadan urun almak ayri bir zanaatmis. 10 dolardan acilan gillette super adjustable (sifir,hic kullanilmamis) elimden son saniyede uctu 35 dolara Sad
Gardını asla dusurmemen gerekiyormus. Tecrubeyle sabitledim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kolunuzda hangi saat var corpus36 561 228,807 08/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: nikitherat
  Yeni Vergilerde Bugün: ABD'li artizanları yavaştan unutalım ckeskin 30 14,503 02/07/2018, Saat: 16:53
Son Yorum: laktik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: