Bugün şunu öğrendim.
Bugün yalnız içmemem gerektiğini öğrendim..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(25/09/2015, Saat: 19:12)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yalnız içmemem gerektiğini öğrendim..

ıssız adam hayırdır: (
(25/09/2015, Saat: 19:38)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ıssız adam hayırdır: (

Big Grin Big Grin sohbet olmadan olmuyor..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Arabalar kasıtlı olarak 5 km kadar fazla gosterır kadranda

Ingılızce thursday ın bıldıgımız nordıc tanrı thor dan geldıgını ogrendım ve cok hosuma gıttı. thor's day, dıger gunlerde bırer gezegene baglı
Gunlerin anlamini daha detayli ogrenmek isteyenler icin;

http://onedio.com/haber/gun-isimlerinin-...eri-387808

(25/09/2015, Saat: 20:32)Kaan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arabalar kasıtlı olarak 5 km kadar fazla gosterır kadranda

Ingılızce thursday ın bıldıgımız nordıc tanrı thor dan geldıgını ogrendım ve cok hosuma gıttı. thor's day, dıger gunlerde bırer gezegene baglı
Komşum net 5 Km olarak düşünmeyin %3-%5 arası çok gösterirler genelde. GPS hız ölçümü olabildiğince net verir genelde. Mesela benim araba 132 sabit giderken 126 gösteriyor GPS.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(25/09/2015, Saat: 22:46)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum net 5 Km olarak düşünmeyin %3-%5 arası çok gösterirler genelde. GPS hız ölçümü olabildiğince net verir genelde. Mesela benim araba 132 sabit giderken 126 gösteriyor GPS.

Ölçüm hatası olarak mı çok gösterirler yoksa bir hikmeti mi var Kaptan
Diyelimki 120 km hız sınırı olan yolda %10 tolerans var galiba yani 132
arabanın cruise controlu 132 km/h sabitleyince hız cezası alma ihtimali var o zaman Confused
İnsanın önce gözünün doyması lazimmis

(25/09/2015, Saat: 23:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ölçüm hatası olarak mı çok gösterirler yoksa bir hikmeti mi var Kaptan
Diyelimki 120 km hız sınırı olan yolda %10 tolerans var galiba yani 132
arabanın cruise controlu 132 km/h sabitleyince hız cezası alma ihtimali var o zaman Confused
Üstat az değil fazla gösteriyor. Yani ceza yemememiz için aslında. Hani hiç bir resmi kaynaktan bilgi almadım fakat yanlış hatırlamıyorsam üreticiler birebir gösterip olası bir hatalı üretimde az gösterme gibi bir problem olup yenilecek trafik cezalarından sorumlu tutulmaktansa hem insanların hız tutkusunu bir miktar tatmin edip hem de hukuki sorumluluklardan kaçmak için böyle yapıyorlar. Otomotiv sektöründen üyemiz varsa daha net açıklama yapar
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(25/09/2015, Saat: 23:20)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat az değil fazla gösteriyor. Yani ceza yemememiz için aslında. Hani hiç bir resmi kaynaktan bilgi almadım fakat yanlış hatırlamıyorsam üreticiler birebir gösterip olası bir hatalı üretimde az gösterme gibi bir problem olup yenilecek trafik cezalarından sorumlu tutulmaktansa hem insanların hız tutkusunu bir miktar tatmin edip hem de hukuki sorumluluklardan kaçmak için böyle yapıyorlar. Otomotiv sektöründen üyemiz varsa daha net açıklama yapar

anladım Kaptan
coin fell down Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kolunuzda hangi saat var corpus36 561 233,735 08/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: nikitherat
  Yeni Vergilerde Bugün: ABD'li artizanları yavaştan unutalım ckeskin 30 14,716 02/07/2018, Saat: 16:53
Son Yorum: laktik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: