Hayvansal İçerikli Olmayan Vegan Tıraş Ürünleri
Bu konu ile ilgili ben de mwf ye mesaj attım  bir süre önce,  içeriğinde domuz yağı var mı diye. Ama bekle ki cevap gelsin Huh ürünü bu kadar beğenilen bir firmanın bu duyarsızlığı bence çok şaşırtıcı ve yanlış Angry
@papazerigi

Saponificio Veresimo sabunları da bildigim kadarı ile hayvansal katkı icermiyor, listeye ekleyebilirsiniz.
Tabacı denemek istiyorum ama lard konusunda endişeliyim. Maillere cevap vermemeleride sinir bozucu.
@LiuShang komşum ben de sizin gibi tabacı denemek istiyorum ama sizin gibi kullanılan donyağı domuz mu yoksa sığır kökenli mi diye maurer & wirtze mesaj atmama rağmen maalesef cevap verme nezaketinde bile bulunmadılar Huh
@LiuShang ve @Blade komşularım. Eğer domuz kökenli hammaddelerin kullanıldığı ürünler hakkında bu kadar hassasiyetiniz varsa bence bu kadar büyük firmalara bu konuda güvenmeyin. Yapabileceğiniz iki şey var:

a) Vejeteryan/Vegan içerikli sabunlara yönelmek.
b) Artizan üreticilere bu soruları yöneltip yanıt almak.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/11/2016, Saat: 00:34)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabacı denemek istiyorum ama lard konusunda endişeliyim. Maillere cevap vermemeleride sinir bozucu.
walla komşu bu mevzu üzerine kimle konuştuysam(forumlarda)bilen çıkmadı ne zamandır...hayvansal katkılar konusunda hassasiyet fazla yok bu taraflarda maalesef..ama Vegan ürünü çeşidi ise gani..o dünya tamamen bambaşka....çok çeşitli ürünlerle farklı stillerde üretimleri olan birdünya firma var..Cihan komşuma katılıyorum bence vegan ürünler yapan firmalara bakın, Loksitan en meşhurları ürünleride kesinlikle kaliteli ve Avrupa da çok yaygın..tavsiye ederim..
http://www.loccitane.com.tr/erkek-tiras-...4987,0.htm
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Teşekkür ederim. Ben aslında tallow içermeyen ürünler kullanıyorum. Ama tabacı çok beğendiğim old spice kokusuna benzetmeleri beni cezbetti. Arayışım tabactan ziyade old spice kokulu sabun yada tıraş kremi.
(21/11/2016, Saat: 20:30)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. Ben aslında tallow içermeyen ürünler kullanıyorum. Ama tabacı çok beğendiğim old spice kokusuna benzetmeleri beni cezbetti. Arayışım tabactan ziyade old spice kokulu sabun yada tıraş kremi.

Tabac'ın Old Spice'a benzediğini nerede okudunuz komşum? İlk defa duydum bunu. Bence benzer değiller.
@cihankeskin komşum öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Şu ana kadar genelde bitkisel bazlı/içerikli ürünler ( loccitane, saponifico varesino gibi) kullandım. Yalnız donyağı içeren ürünler de genelde köpük yapmanın daha kolay olduğu ifade edildiğinden bu tarz ürünler de kullanmak istiyorum. Daha önce ispanyol Lea ve Avusturyalı Haslinger markalarına bu konu ile ilgili mesaj attım ve hemen geri döndüler, aşağıda yanıtlarını alıntılıyorum. Fakat Tabac nedense bir türlü cevap vermiyorHuh

25 Eki 2016 21:38 tarihinde "Haslinger Seifen & Kosmetik GmbH" <office@haslingerseifen.at> yazdı:
Hi,

Thank you for your interest. It is beef tallow.

Kind regards,
Andreas Haslinger

H A S L I N G E R
Seifen & Kosmetik Ges.m.b.H.
Rotenhofgasse 43

Thank you for contacting us and for your interest in LEA PRODUCTS.

The product you are asking for is 3.1067 LEA CLASSIC SHAVING SOAP, we would like to inform you that all the ingredients used to manufacture this product are from Vegetal and mineral origin, no one of them is LARD.

Best regards,

Pedro Lascaray
Lascaray S.A. - Productos LEA

Portal de Arriaga 78, 01013 Vitoria (Álava) España
O zaman söyleyeyim Faena'da da hiç bir domuz katkısı kullanılmıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,332 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 651 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 950 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,521 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,413 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,239 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,978 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,340 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,982 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,744 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: