SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
(06/01/2018, Saat: 20:40)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 21bsps6.jpg
Değişen rejimler değişen hayatlar ..Nesillerin arasındaki algı duygu bilgi farklarının ortak yaşanmışlıklara ,Sevgiye ,Sadakate rağmen insanları nasıl yalnızlaştırabileceğinin ,birarada ama yinede kişiliğin kalelerini korumak adına kendi yolunu çizmenin ,''Insanı'' tanımanın ve anlamanın imkansızlığı üzerine yazılmış en etkili romanlardan biri bence. ..Kitabın Orjinal adı Pilatus,İsa'yı yargılamayı kabul etmeyen yargıcın adı aynı zamanda...Dili ve karakterlerin incelikli ve detaylı tasviri- düşünceleri hassasiyetleri yansıtışı muhteşem..Bu Yazar insanlarla çok şey yaşamış olmalı..konuya (İnsan halleri) ilgi duyanlara tavsiye edilir

YKY’nın önünden geçerken aklıma geldi girip aldım. 3 kitabı daha varmış. Seversem onlara da devam edeceğim Smile Bugün başlıyorum Iza’ya
417aa1452ff31a5462118e49a2d7231b.jpg
Yky uğradım bugün,kalmadı dediler,dedim depo,üzgünüz orada da yok. @neoromancer mı dedim? Hafif gözleri nemli kadın yüzüme baktı: “ O mini incelemeyi yapmayacaktı? “

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(17/01/2018, Saat: 19:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yky uğradım bugün,kalmadı dediler,dedim depo,üzgünüz orada da yok. @neoromancer mı dedim? Hafif gözleri nemli kadın yüzüme baktı: “ O mini incelemeyi yapmayacaktı? “

Smile ..Selamlar..... komşum yaza kadar bir baskı daha yapmazsa,yada bulamazsan o taraflara gelirken bendekini getiririm merak etme...maksat vatana millete fayda olsun Smile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(17/01/2018, Saat: 21:50)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile ..Selamlar..... komşum yaza kadar bir baskı daha yapmazsa,yada bulamazsan o taraflara gelirken bendekini getiririm merak etme...maksat vatana millete fayda olsun Smile

Abi zahmet etme lütfen.Bulurum umarım yaza kadar.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Sağlık nedeniyle bir süredir kısa süreli okumalar dışında forumda olamadım. Fırsat buldukça da E-kitap formatında Freud okumalarıma devam ettim. Maalesef hala e-kitap okuyucu edinememiş ve tabletle idare eden biri olarak ilgili arkadaşlar için D&R ve idefix’te Kobo e-kitap okuyucuların H2O ve Aura 2 modellerinde 100₺’lik indirim var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Umarım ciddi bir sıkıntı yoktur.
(21/01/2018, Saat: 14:57)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Umarım ciddi bir sıkıntı yoktur.

Teşekkür ederim

(21/01/2018, Saat: 11:50)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlık nedeniyle bir süredir kısa süreli okumalar dışında forumda olamadım. Fırsat buldukça da E-kitap formatında Freud okumalarıma devam ettim. Maalesef hala e-kitap okuyucu edinememiş ve tabletle idare eden biri olarak ilgili arkadaşlar için D&R ve idefix’te Kobo e-kitap okuyucuların H2O ve Aura 2 modellerinde 100₺’lik indirim var.

Çok geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@gr00v3r Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.
(21/01/2018, Saat: 21:01)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gr00v3r Geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

Çok teşekkür ederim, tüm dostlara saygılarla

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: