SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
Dragon komsum, hediyelerle beraber bana bu guzel kitabı iletmisti. Dedigi gibi aksamları uyku oncesi macera filmi izler gibi hızlı bir sekilde bitti. Ben ayın karanlık yuzu diyince uzaylılar falan mevzuları mı acep dediydim ama insanın uzayda gelecekte olası maceralarından biri gibi cok guzel bir hikaye. Okumak isteyen merak eden olursa @Dragon komsumun bu guzel hediyesini bende isteyen komsuma gonderebilirim.

1zbtnap.jpg
Ben de okuyup bir başka komşuma göndermek üzere alabilirim. Smile

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
starex komşum ben hızlı davrandım galiba ama okuyup sana göndereyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tmm üstad bu kitabı dolaştıralım forumda Smile

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Starex komsum aynen, Mavibu komsum onceden ozelden yazmıs. Zaten hızlı okunabiliyor, sizi bir kac gun beklemeye alalım. Oradan da size gelsin.

Bu arada bu kitap paylasım isi cok hos oldu, sanki emanet gibi olunca bende birine gondereyim diye daha mı hızlı okunuyor yoksa keramet yazardamıdır bilemem ama bu elden ele isinin ayrı bir zevki var. Baslatan Dragon komsuma tekrar tesekkurler.
(26/02/2018, Saat: 00:44)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2qiusk9.jpg

Ursula ablamızı kaybetmek sanki kendinize çok yakın birini kaybetmek gibi,yaşlanmış ama yaşamını herdaim diri tutmuş hatta yaşadığı hayatın çok ilerisinde bir duyarlılığa sahip ,bu dünyayı  aşıp hayalinde kendi dünyalarını yaratmış ve bunu bizlere Edebiyatıyla Samimiyetle anlatmaya kendini adamış bir insan.Bu kitapta  çocukluğundan başlayıp ilkgençlik dönemi ve sonrasını, yaşamındaki önemli aşamaları ,farklı konulardaki kendi yaklaşımını ,düşüncelerini anlatıyor...yazarı henüz okumamış ve ilgi duyacaklar için ideal bir tanışma kitabi..

Kitap hakkındaki açıklamanız ve yorumlarınız dikkatimi çekti.
Listeye ekledim en kısa zamanda okuyacağım. (Artemis’ten sonra )
Teşekkürler komşum.
(06/03/2018, Saat: 21:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Starex komsum aynen, Mavibu komsum onceden ozelden yazmıs. Zaten hızlı okunabiliyor, sizi bir kac gun beklemeye alalım. Oradan da size gelsin.

Bu arada bu kitap paylasım isi cok hos oldu, sanki emanet gibi olunca bende birine gondereyim diye daha mı hızlı okunuyor yoksa keramet yazardamıdır bilemem ama bu elden ele isinin ayrı bir zevki var. Baslatan Dragon komsuma tekrar tesekkurler.

Rica ederim komşum. Beğenmenize sevindim. Geltir’in en sevdiğim tarafı ve burada öğrendiğim ilk şey buydu: Paylaşmak Smile Kitabın da bu sürece katılmasına çok sevindim
Geçenlerde Oğuz Atay'ın "Bir Bilim Adamının Romanı" kitabını okudum. Mustafa İnan'ı (maalesef) bu vesileyle tanıdım ve hayran olduğum. İdealistliği ve öğretme aşkı ile gerçek bir Türk akademisyeni nasıl olur satır satır işlenmiş bir kitap.

Cahit Arf pek beğenmemiş sanırım bu kitabı, hatta Oğuz Atay'a sitemli olduğunu da duymuştum bir yerlerden.
Rica ederim..Bilimkurgunun sırf uzay gemileri robotlar teknoloji vs..den ibaret olmadığının; Sosyoloji, Antropoloji psikoloji gibi bilimsel disiplinlerin de kurgusal edebiyatın öznesi olabileceğinin nadide örneklerini ortaya çıkarmış hatta öncülük etmiş bu güzel insanin eserlerini begeneceginizi umuyorum..iyi okumalar

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
c017e96f6acb3889e3f7dabacb7b3a98.jpg

Nihayet bitti. Anlatım çok güzeldi. Yer yer lirik bir kitaptı. Sonunu böyle beklemiyordum. Sıkılıp geçtiğim bazı tasvir dolu sayfalarda oldu. Antal ve tavşan en sevdiğim karakterler oldu. Temposu yer yer yavaşlasa da modern bir klasik bence bu kitap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: