SON OKUDUĞUNUZ KİTAPLAR
f9d6fd2ffdfc9b66d7e4f2f9d7e824eb.jpg

Güzel kitap okumayanlara tavsiye ederim. Stefan Zweig çok sevdiğim biz yazardır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sait Faik'ın tarzını bilmeden okuduğum ilk kitabı. Sürrealist bir yazar olduğunu bilmediğim için ilk sayfalarda anlamakta zorlandım. Kafamdaki parıltıdan sonra anlamak kolaylaştı  Big Grin Kısa hikayelerden oluşan, yormayan, güzel bir kitaptı.

images-3.jpg
Çoğu kişinin youtube'dan tanıdığı Haluk hocanın kaleme aldığı kitap.Oturup tek seferde okunacak bir kitap değil, fosforlu ve kurşun kalemlerle içini doldurduğum başucu kitabım.Benim gibi yaşı baya genç olan komşularıma tavsiyemdir.Hayatın sillesini yemiş,her şeyi tecrübe etmiş komşularımız bir göz gezdirip sevdiklerine ve çocuklarına hediye edebilirler.

Bu arada konu başlığını ilk kez gördüm,kitabın sayfa sayısına göre en az on günde bir kitap yiyen bana ilaç gelecek gibi Smile 699638f1d0e8f8192338e746f09d5b9a.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@"timeiscash" tıraş dışı konu başlıklarını sürekli canlı tutan birilerinin olması sevindirici. Bu konu başlığını daha da hareketlendirmenizi dilerim.
(15/04/2021, Saat: 13:00)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"timeiscash" tıraş dışı konu başlıklarını sürekli canlı tutan birilerinin olması sevindirici. Bu konu başlığını daha da hareketlendirmenizi dilerim.
Elimden geldiğince canlı tutmaya çalışacağım komşum.Sıkılmadan takip etmeniz dileklerimle.

John Verdon'ın polisiye eserleri,şu an 3. kitabının sonuna yaklaştım seri olarak 6 adetten oluşuyor.Okurken bir nevi insan kendini satranç oynuyormuş gibi hissediyor,aslında her katilin bir açığının olduğunu ve bunları kitabın sonunda "Hadi be nasıl anlamadım." diye hayret verecek derece de etkili sunuyor.Tekrardan evlere kök saldığımız şu günlerde zamanın hızlı akması için yatırım tavsiyesidir Smilee6ac9589ddff5250e7f9d2ee6509d617.jpg

17pMy.jpg

Stephen King'in okuduğum 10. romanı.Kuvvetli kalemi ile insan kendini,romanı okurken,hikayenin içinde buluyor   Big Grin
Daha önceden Stephen King romanlarından herhangi birini okumamış olanlar ve sürekleyici bir polisiye roman okumak isteyenlere,nacizane tavsiyem.
George Orwell 1984 ve Kimya-ı Saadet
Dünya seyahatine çıkmadan apandisitini aldıracak kadar planlı, müthiş bir azim ve tabii denize olan aşk. Bu harika kitabın yıllar sonra çıkan yeni baskısı. Eğer denizlere ve denizciliğe merakınız varsa tam bir başucu kitabı. Bu vesile ile büyük denizci Sadun Boro ve cefakar eşi Oda Boro 'ya Allah' tan rahmet diliyorum. Kitabı okuyunca neden büyük bir denizci olduğunu anlıyor insan. 90fdc10e6b04b73cf4718f4c613c5613.jpg

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Joseph Fouche - Bir politikacının portresi
Yazar : Stevan Zweig

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: