Favori Ürünleriniz
(01/12/2011, Saat: 17:23)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01/12/2011, Saat: 13:29)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30/11/2011, Saat: 21:39)ulysse6 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ----

Merkur 37 C 'yıbıraz anlatsan bro.Forumlarda oldukça agresif olarak geçiyor.Bundan baska makına kullandıysan ozellıkle de89,kıyaslarsan
guzel olur.Şu sıralar agresif bır makına alma nıyetıne gırdım...
Birde bu Tabacları nerden alıyorsunuz?Yurtiçimi?
Merkur 37C için bir başlık açılmasını bekliyordum.Sunumlarda minimum özelik aktarabiliyorum ve ilk mesajı verimsiz bir mesajla işgal etmek istemiyordum. Akşam bir başlık açmaya çalışacağım.bu alet hakkında genel olarak lord sparhawk a katılıyorum.

tabac krem ve 300 ml kolonyayı ankara amerikan pazarından, 100 ml edt sini balerin.com dan aldım.(çok hızlı bir site değil ama hepsiburada kadar beceriksiz değiller).tabac sabunu traditionalshaving.com dan aldım.bu tabac-mania nın sebebi de kremdeki is kokusuyla karışık tütün, tatlı kokulardı ama bunu diğer ürünlerde bulamadım(sabunu henüz deneyemedim).yine de çocukluğumun en sevilen kolonyası olan tütün kolonyasının rafine hali olarak başımın üstünde yerleri var.
Galiba 37 C ile ilgili konu baslığı var,forumda.Tabac kremi merak ediyorum.

(30/11/2011, Saat: 20:50)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar başlığı boşlamayalım Big Grin Son güncellemeler ;

Jilet: Tek kullanıma geçmeye karar verdim.Adaylar Permasharp,crystal,rapira beyaz ,gilette sharp edge (bu pahalı kaçıyor biraz)

Tıraş Sabunu: Suya doydurunca harika tıraş sağlıyor.Hatta son zamanlarda devamlı arko kullanıyorum.

Tıraş Sonrası: Şap ve Nivea Sensitive Active Comfort.(Arko gerçektende o kadar iyi değilmiş Lord demişti Big Grin )

Jilet:
Bugün itibariyle geçen hafta Permasharp için hazırladığım koşulları bu haftada Crystal için hazırladım ve sonuç olarak Crystal'in bana daha iyi geldiğini anladım.Permasharp daha keskin evet ama Crystallede sinek kaydı olabiliyorum ve gerçekten kat ve kat konforlu dolayısıyla konforu tercih ettim Big Grin Ha gillette 7 oclock sharp edge gelecek daha ona da bir bakıp sonunda toplu alıma geçip jilet işini bir kenara bırakabilirim Big Grin
Tabac ürünlerini ben de merak ediyorum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Şu sıralar,Astra mavı jıletten çok memnunum.Kullanmanızı tavsıye ederim.
ben hiç memnun kalmadım, hatta denemek isteyenlere bol bol göndermiştim. kimse para verip almasın diye Smile
herkesin beğendiği, hatta bayıldığı shark'tan sonra benim için ikinci bir şok oldu astra maviyi beğenmeniz.
vay arkadaş ya!!! bende mi bir problem var acaba???
Saygılar

(20/12/2011, Saat: 01:17)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sıralar,Astra mavı jıletten çok memnunum.Kullanmanızı tavsıye ederim.
(20/12/2011, Saat: 01:42)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben hiç memnun kalmadım, hatta denemek isteyenlere bol bol göndermiştim. kimse para verip almasın diye Smile
herkesin beğendiği, hatta bayıldığı shark'tan sonra benim için ikinci bir şok oldu astra maviyi beğenmeniz.
vay arkadaş ya!!! bende mi bir problem var acaba???
Saygılar

(20/12/2011, Saat: 01:17)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sıralar,Astra mavı jıletten çok memnunum.Kullanmanızı tavsıye ederim.

Bilmıyorum belkıde de89 ıle uyum sağlamış olabılır.
yok yok
elimdeki butun makinelerle denedim
Saygilar
(22/12/2011, Saat: 02:09)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmıyorum belkıde de89 ıle uyum sağlamış olabılır.
(22/12/2011, Saat: 02:51)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok yok
elimdeki butun makinelerle denedim
Saygilar
(22/12/2011, Saat: 02:09)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilmıyorum belkıde de89 ıle uyum sağlamış olabılır.

Cilde uyumu çokönemli tıraş bıçağının.Ben Wilkinson'ın yaprak jiletiyle tahrişsiz tıraş elde edıyorum.Permasharp taktığımda,permasharp barız daha keskın ama Wilkinsondakı konforu bulamıyorum.

ben de wilkinsonu ilk kullandığımda çok kaliteli ve uzun ömürlü bulmuştum. uzun süredir farklı jiletler denemekten sıra gelmedi. Sonra yine bir daha denerim ve karşılaştırırım.
Saygılarımla
(30/12/2011, Saat: 22:22)Kendineözgü Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cilde uyumu çokönemli tıraş bıçağının.Ben Wilkinson'ın yaprak jiletiyle tahrişsiz tıraş elde edıyorum.Permasharp taktığımda,permasharp barız daha keskın ama Wilkinsondakı konforu bulamıyorum.
Son denemelerden sonra,

*Favori jiletimi Rapira olarak güncelliyorum Big Grin Yorumlarım diğer başlıklarda mevcut.

*After Shave'i ise Yves Rocher ile değiştiriyorum Big Grin 21 lira ile aynı fiyattaki Niveadan çok daha iyi.

*Makine olarak ise Gilette Slim Adjustable.Agresifliği ayarlayabiliyor olmak harika birşey.

*Tıraş kremi Body Shop Maca Root. Gerek kokusu gerek kolay ve kaliteli köpürmesi ve nemlendirmesi ile gayet memnunum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En favori tıraş seti oluşturmaca mkeskus 34 14,447 26/05/2020, Saat: 20:28
Son Yorum: Chefkara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: