Favori Ürünleriniz
Rapira'nın rusça yazılışı panpa olarak okunduğu için öyle geçiyor genelde Big Grin
(15/01/2012, Saat: 18:32)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira'nın rusça yazılışı panpa olarak okunduğu için öyle geçiyor genelde Big Grin

kiril alfabesiyle rapiranin yazilisi o sekilde. bazi harfleri latin harflerine benzedigi icin panpa diye okuyanlar var ama her iki yazilista da okunusu " rapira"dir
Benimde bahsettiğim Türklerin okuyuşu zaten Big Grin 100 lüğüde aldık Big Grin
Başlığı boşlamayalım arkadaşlar Big Grin
dun rapira mavi kutuyu actim. swedish steel olani.
oncelikle paketten bahsedeyim. karton 5lik kutu jelatine sariliydi acmasi zor olmadi. kartonunuda yirttim cizgili yerinden. bir jilet cikardim ama oyle saglam yapistirmislar ki distaki mavi kagidi da yirtmak zorunda kaldim. yetmedi yagli kagidi da ayni sekilde yapistirmislar. bir ara perma gibi bicakta da yapiskan var zannettim ama yoktu. piril piril parlak bir bicak. parlakligiyla zaten diger jiletlerimden cok farkli gorunusu var. sonra flying eagle makineye takip denedim. keskinligi ise ilk uc perdede 10lu paket rapiradan cok farkli gelmedi. belki makinadandir bugun ayni jileti ws ile ikinci tirasta deneyecegim. sonuc bakalim degisecekmi...
Favori ürünlerimi başlık altında sıralayacak olursam;

Makine: EJ DE89 ve Muhle R41
Fırça: FS (henüz daha iyisini deneme fırsatım olmadı)
Sabun / Krem : MWF ve Taylor of Old Bond Street
Jilet: Bolzano ve Crystal
TABAC

srp #3 silvertip fırça
dovo natural 5/8(#14 Fily henüz gelmedi, geldiğinde değişebilir)- srp 3''buffalo leather strop 50 vuru
arko sabun+arko moist+3damla gliserin+2damla dr. oetker acıbadem esansı, alttan ısıtmalı mug sisteminde muazzam iş görüyor
iha şap
nivea after shave balm sensitive
memleket kurtulana kadar siyah
Taylor Avacado Tıraş Kremi........
Vallahi Permasharp'ı hergeçen gün daha çok sevmeye başlıyorum.Sanırım teknik oturdukça buda doğru orantılı arttı.İlginç bi şekilde gidip 100lük aldığım Rapira'ya elim gitmiyor Big Grin

Onun dışında toplu alım sonrası denediğimiz ürünler içerisinde favori olarak Taylor Avocado,MWF ve Proraso sıradaki ilk alışverişimde yer alacak ürünler olacak tahminimce.

Tabac ve Cella koku olarak ağır geliyor. Col.Conk Amber içinse hislerim karışık güzel tıraş veriyor kokusuda güzel ama fazla ürün alımı yapmayayım diye yoksa eklerdeim herhalde 4. olarak. Bakalım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En favori tıraş seti oluşturmaca mkeskus 34 14,447 26/05/2020, Saat: 20:28
Son Yorum: Chefkara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: