Mesleklerimiz
(03/12/2012, Saat: 22:13)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah hayırlısını versin.
(03/12/2012, Saat: 22:08)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: işsizim bendeWink

sağol üstad cümlemize
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
İlkokul beşinci sınıfta pazarda tuvalet fırçaşı ve bulaşık için boncuk tel ile başlayan satış maceram işletme ve çalışma ekonomisi bölümlerini bitirerek devam etti. ECA ve BORUSAN dan sonra şimdi de PESEN deyim. En son hortum satıyorum. Hortumcuyum yaniSmile
biz de az önce hortum- boru muhabbeti yapıyorduk bu başlıkta. Smile
(03/12/2012, Saat: 22:21)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlkokul beşinci sınıfta pazarda tuvalet fırçaşı ve bulaşık için boncuk tel ile başlayan satış maceram işletme ve çalışma ekonomisi bölümlerini bitirerek devam etti. ECA ve BORUSAN dan sonra şimdi de PESEN deyim. En son hortum satıyorum. Hortumcuyum yaniSmile
Kamuda makina mühendisiyim.
evet bir mühendis daha geldi... var mı artıran Big Grin
(03/12/2012, Saat: 22:29)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kamuda makina mühendisiyim.
anestezi reanimasyon hekimiyim,ayrıca geleneksel tıraş sevdalısı ve usturacıyım; katılımcılara başarılar dilerim Smile
listeyi uzun tuttum ki kafalar karışsın Smile
memleket kurtulana kadar siyah
(03/12/2012, Saat: 22:25)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biz de az önce hortum- boru muhabbeti yapıyorduk bu başlıkta. Smile
(03/12/2012, Saat: 22:21)fasulity Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlkokul beşinci sınıfta pazarda tuvalet fırçaşı ve bulaşık için boncuk tel ile başlayan satış maceram işletme ve çalışma ekonomisi bölümlerini bitirerek devam etti. ECA ve BORUSAN dan sonra şimdi de PESEN deyim. En son hortum satıyorum. Hortumcuyum yaniSmile

O yazıyı okudum boruculara hortumculara destek olsyım dedim komşuSmile
Kendini emekli etmiş Yatırım Danışmanıyım. Artık turistim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Hımm

boru ve hortum nereden alınır belli oldu. Big Grin

Dolar mı alacaz altın mı kime sorulacak o da bulundu Tongue

Ameliyata girecek arkadaşımızı rahatlatmak için kime danışılacak o da bulundu. Smile

Bir tane kbbciye(hasta oldum ne içeyim XD), bir tane gıda mühendisine(cips zararlı mı XD) bir tane kimyager'e(sabun nasıl yapılır XD) de ihtiyacımız var. Bir komşumuz otoklav falan yaparım diyordu kimdi ki o? Smile Aersin komşum da talaşlı metal işleme işindeyd galiba. O da gelir şimdi cnc'ciyim diye, yarhasan komşum korkuttu konuya direk girerek. Tongue Regent komşum sen ne iş yapıyorsun?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Aa o zaman aersin hocamiz geltir tiras aletini icat edebilir :p

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: