Mesleklerimiz
Uçağınız varsa tamir ederim
F-16 teknisyeniyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(27/02/2018, Saat: 10:59)ardanadam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uçağınız varsa tamir ederim
F-16 teknisyeniyim

Deodorant olarak WD-40 kullanıyormuşsunuz, doğru mudur? Smile
Toprak mahsulleri ofisinde elektrik teknisyeniyim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne güzel konu varmış burada. Ben de nacizane elektrik-elektronik mühendisiyim. Bir Alman elektronik ölçüm cihazları üreten firmanın TÜRKAK akredite laboratuvarında kalibrasyon sorumlusuyum. Aynı zamanda kestirimci bakımcıların çok iyi bildiği bir alan olan ultrasonik kaçak (basınçlı hava) tespitinde Seviye 2 denetmenim.
"A Samurai always wears two swords."
(18/03/2018, Saat: 19:47)Palace Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deodorant olarak WD-40 kullanıyormuşsunuz, doğru mudur? Smile

Tabi ki Big Grin Dişlerimi mesela gresle fırçalarım ben . Genelde en sevdiğimiz aftershave hidroliktir

Mali Müşavirim.
Şu vergi ayında kira geliri olan arkadaşların hazır beyan sistemini kullanmalarına yardım edebilirim.
Profesyonel emlakçıyım mersin de yatırım yapmak isteyen olursa yardımcı olabilirim
Bu konuyu daha önce atlamışım sanırım ben de. Bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum yaklaşık 12 yıldır.
su arıtma sistemleri uzerine calismaktayim
Bir millet, zenginliğiyle değil, ahlak değeriyle ölçülür.
Herkese merhaba,

AÜ DTCF İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunuyum; 2011'den bu yana çeviri bürosu sahibiyim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: