Mesleklerimiz
@mehmetk1907 selamlar.
Bölgeniz neresi?
Selam komşum 3 yıldır ağırlıklı proje çalışıyorum. Tuzla Evora Istanbul dayim. Önceki uzmanlık bölgem Kozyatagi idi o bölgeyede halen çalışıyorum . Ağırlık konut bende bu arada.
(05/06/2018, Saat: 02:10)CMO05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm bunları okuyunca Allah Var! Diyesim geldi üstadım..

Cok haklısın komsum, millet olarak tevekkul halindeyiz. Ulke ve millet cok guzel aslında da yasam sartları zorlu sadece. Konuyu kirletmeyelim, kolay meslek yok babında degindik gectik olsun.
Aramızda hiç berber olmaması da tam ironik olmuş.
(06/06/2018, Saat: 16:17)aerials Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramızda hiç berber olmaması da tam ironik olmuş.

Geçen benim berbere (kendisi 58 yaşında) bu geleneksel tıraşa başladığı, bu tıraş aletlerini kullandığımı söyledim. Gelen cevap ''bana sorarsan boş iş onlar, boş boşuna para yatırma o tür şeylere. Permatikle tıraş ol işte, daha ne...'' oldu. Bu sanırım her şeyi açıklıyor. Smile
Benim berberde mach 3 önerdi bana?boş bulunup sence hangi jilet en keskin dedim saç tıraşı sirasinda
1999 İstanbul Üniversitesi mezunu eczacıyım ama şu an eczacılık yapmıyorum. Mezuniyetten sonra 5 sene özel sektörde çalıştım. Sonra eczanemi açtım ama 2013 yılında fetö denen illet yüzünden o kadar emek verdiğim eczanemi kapattım ve her şeyimi kaybettim. Şimdi özel sektörde edindiğim tecrübeme göre dönemsel projelerde görev alıyorum ve 5 yaşındaki kızımla Balıkesir Akçay' da zorunlu emekliliğin tadını çıkarıyorum.
Cogito, ergo sum Dodgy
(06/06/2018, Saat: 20:14)crestor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1999 İstanbul Üniversitesi mezunu eczacıyım ama şu an eczacılık yapmıyorum. Mezuniyetten sonra 5 sene özel sektörde çalıştım. Sonra eczanemi açtım ama 2013 yılında fetö denen illet yüzünden o kadar emek verdiğim eczanemi kapattım ve her şeyimi kaybettim. Şimdi özel sektörde edindiğim tecrübeme göre dönemsel projelerde görev alıyorum ve 5 yaşındaki kızımla Balıkesir Akçay' da zorunlu emekliliğin tadını çıkarıyorum.

Sefim bazı seylerde cevap veremezsiniz, durumun vehameti sozcuklere izin vermez, derin sessizlik olur hani;
O sessizligi yasayıp yazacak birsey bulamadım. Cok gecmis olsun. İsleriniz rast gitsin, minik kızımızı bir kere de bizler için yanacıgından öpün.
Saygılar.
(06/06/2018, Saat: 23:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sefim bazı seylerde cevap veremezsiniz, durumun vehameti sozcuklere izin vermez, derin sessizlik olur hani;
O sessizligi yasayıp yazacak birsey bulamadım. Cok gecmis olsun. İsleriniz rast gitsin, minik kızımızı bir kere de bizler için yanacıgından öpün.
Saygılar.

Üstad kusura bakmayın, mesajınızı yeni gördüm. Normalde yorum yaptığım konuları takip ederim ama Mesleklerimiz konusunu gözden kaçırmışım,tekrar özür dilerim gecikme için. Mesajınızı okuyunca gerçekten duygulandım, yazınıza aynı güzellikte cevap veremeyebilirim ama yine de güzel dilekleriniz için çok teşekkür etmekle başlayayım. Hayat insana olumlu olumsuz mutlaka bir şeyler hazırlıyor,ben olumsuza hazırlıksız yakalandım biraz ama yine de şükredecek çok şey var, Geltir ile tanışmam bile bu dönemde oldu. O yüzden karamsar değilim,yüz yüze tanışmasak da sizin gibi insanların kelimelerle de olsa desteği insana güç veriyor inanın. Eğer bir gün yolunuz Akçay'a düşerse ( aslında bu tabiri de pek sevmem, yolunuz düşmezse gelmeyin demek gibi oluyor sanki ama yine de dilimize pelesenk olmuş işte ) mutlaka beklerim, eğer durumum müsait olursa ve bir İzmir buluşması planlanırsa kesinlikle katılmak isterim.

Selamlar sevgiler...

Not : Kızımın yanağına öpücükler konduruldu bile... Smile
Cogito, ergo sum Dodgy
Guzel yazınız icin cok tesekkur eder, gonuller gozler elbet bir yerde, birgun karsılasır diyorum komsum.
Gorusmek dilegiyle,

Saygılar Sevgiler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: