Mesleklerimiz
Yazılım mühendisliği bölümünden mezunum. Dede mesleği olarak babam ile beraber makina imalatı yapıyoruz . Motor rektefiye makinaları üretiyoruz .

Sent from my iPhone using Tapatalk
Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenim MEB de.
(18/04/2020, Saat: 14:15)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazmama gerek var mı.

Youtube.com/Berberbey

Tıraş formunda bir berber mi yok artık Big Grin

Var ol üstadım Smile

Bu arada kullanıcı adımdan tahmin edebileceğiniz üzere fen bilimleri öğretmeniyim. Doğayı, araştırmayı, uzay araştırma yazılarını okumayı, bilim teknik sayılarını okumayı, tarihi belgeselleri, motorsiklet gezilerini seviyorum. Evde balık ve kaplumbağa besliyorum. Ayrıca roman okumayı çok seviyorum.

Makine mühendisliğine ve otomotiv mühendisliğine çok ilgim var. İkinci üniversite olarak okumak isterdim. Evde mekanik yada elektrik ile ilgili sorunları ilk önce kendim tamir etmeye çalışırım.Bir şeyin nasıl çalıştığını nasıl yapıldığını araştırmak hoşuma gider. Kendi motorsikletimi, arabamı, bilgisayarımı ilk ben tamir etmeye çalışırım. Tamir edebilirsem mutlu oluyorum edemezsem hatamdan ders çıkarıyorum bir sonrakine yine ben tamir etmeye çalışıyorum Smile

Geleneksel tıraşıda nostaljik havası olduğu için çok seviyorum.

Selamlar saygılar Smile
Bir nevi bankacıyım..
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Otelciyim, İstanbulda bir şehir otelinde Kurumsal Satış Müdürüyüm.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Petrol ve Doğalgaz Mühendisiyim. 90 'da mezun olduğumdan bu yana Makina Mühendisliği yapıyorum. Mekanik Tesisat, Otomasyon, Endüstriyel Doğalgaz vb. NDT RT,PT Level II yim. Tahribatsız muayene uzmanı yani.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tarkan abi ultrasonik bir kestirimci bakımcı da burada var. ABD menşeili UE Systems markasının verdiği Ultrasonic Airborne Instructor LV-II olarak ben de varım Smile
"A Samurai always wears two swords."
(18/04/2020, Saat: 18:32)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tarkan abi ultrasonik bir kestirimci bakımcı da burada var. ABD menşeili UE Systems markasının verdiği Ultrasonic Airborne Instructor LV-II olarak ben de varım Smile
Denizcan kardeşim, forumda mühendis çok maşallah.

Şu aralar tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar diliyoruz.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/04/2020, Saat: 16:43)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otelciyim, İstanbulda bir şehir otelinde Kurumsal Satış Müdürüyüm.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam meslektasim Smile
Hazine ve Maliye Bakanlığımızda çalışıyorum. Alanım, vergi.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: