Mesleklerimiz
(06/12/2012, Saat: 15:54)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki lensten değil sürekli bilgisayar karşısında olmaktan gelen tembellik ve kuruluk.

Refresh işinizi rahatça görür.
(06/12/2012, Saat: 15:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemen hekim komşularımıa soralım bu Gentagut göz damlası arpacık çıkması gibi durumlarda kullanılabilir mi, işe yarar mı?

İkinci olarak göz kuruluğu için önereceğiniz damla nedir?

üstadım gene hekimlerimiz tabi ki en doğrusunu bilirde gentagut daha çok gözde alerji durumlarında kızarıklarda falan kullanılır şalazyon gibi arpacık çıkmalarında kullanılmıyor bildiğim kadarıyla genede hekimler daha iyi bilir diyorum.

Saygılarımla
Sağlıklı günler, Bol köpüklü tıraşlar Smile
inşaat muhendısıyım[/align]
(06/12/2012, Saat: 15:39)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hemen hekim komşularımıa soralım bu Gentagut göz damlası arpacık çıkması gibi durumlarda kullanılabilir mi, işe yarar mı?

Üstadım gentagut damla arpacıkta kullanılır ama arpacık tanısının hekim, tercihen göz hekimi tarafından konması gerekir. Yani siz arpacık zannederken farklı bir şey olabilir; daha önce çıktıysa ve arpacık olduğundan eminseniz kullanın derim.
(08/12/2012, Saat: 02:27)İzmirli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Üstadım gentagut damla arpacıkta kullanılır ama arpacık tanısının hekim, tercihen göz hekimi tarafından konması gerekir. Yani siz arpacık zannederken farklı bir şey olabilir; daha önce çıktıysa ve arpacık olduğundan eminseniz kullanın derim.

Peki.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Madem yeni geldim ben de mesleğimi bildireyim. Ben İst. İktisat mezunuyum, Hazır Beton firmasında yöneticiyim.
Bilgisayar muhendisiyim, firmalara verimerkezlerinin network, guvenlik, sunucu altyapilari ile ilgili danismanlik yapiyorum.
(28/12/2012, Saat: 12:26)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar muhendisiyim, firmalara verimerkezlerinin network, guvenlik, sunucu altyapilari ile ilgili danismanlik yapiyorum.

hoş geldin komşu,
doktorlar, mühendisler ....Maşallah ne forum
(28/12/2012, Saat: 19:59)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/12/2012, Saat: 12:26)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar muhendisiyim, firmalara verimerkezlerinin network, guvenlik, sunucu altyapilari ile ilgili danismanlik yapiyorum.

hoş geldin komşu,
doktorlar, mühendisler ....Maşallah ne forum

HosbuldukSmile Sende hos geldin. Gercekten enteresan bir forum profili var.
Bende askeri personelimWink
Şerefsizlik ağaç gövdesindeki bir çizik gibidir; zamanla yok olmaz, tersine gittikçe büyür. (Eski bir Samuray atasözü)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: