Beğendiğiniz Banyo Sabunları
Evet ben paylaştım.Beni gayet memnun etti.Lavantalı olanı beymenden almıştım.Bugünde eşeksütlü olanı aldım.
(13/02/2020, Saat: 01:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu olivos sabunlarını kim paylastıydı, @Ibra35  kardes sen mi paylastın, kullanıyorum memnunum demistin?

49527201621_a09bc8e869_z.jpg

Yapmayın kardesler zaafım var diyorum Smile

49526709263_ae0c7a51a9_z.jpg
İyi akşamlar komşular sabun konusu gecmişken sivilceleri geçirme aynı zamanda cildi çok da kurutmayan sabun olarak bildiğiniz en memnun kaldığınız sabun hangisi sizce
Sivilce ile ilgili hiç kullanmadım fakat şuan palmers kullanıyorum gözenek için ayrıca stoğumda sebamed var oda başarılı diye biliyorum.
(13/02/2020, Saat: 02:16)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar komşular sabun konusu gecmişken sivilceleri geçirme aynı zamanda cildi çok da kurutmayan sabun olarak bildiğiniz en memnun kaldığınız sabun hangisi sizce
Olivo's lar Migroslarda bulunuyor. Emsallerine göre çok kaliteli. @dikdik_s Serdar Abi koleksiyonun da çok küçükmüş. Yardleyleri beğeniyor musun?
(13/02/2020, Saat: 13:55)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olivo's lar Migroslarda bulunuyor. Emsallerine göre çok kaliteli. @dikdik_s Serdar Abi koleksiyonun da çok küçükmüş. Yardleyleri beğeniyor musun?
Bir sabun konusu acsanıza arkadaslar bu konusmalar arada kaybolmasın buralarda. El sabunları konusu olarak konusalım. Yardleyler guzel. Drose lar kalite olarak guzel ama koku olayları sıfır.
Tişikkirlir Sipirmin.
Komşular hangi sabunlardan marka bazında neden memnunsunuz .

Benim kullanıpta en memnun kaldığım kokusuna da hasta olduğum sabun Hermes sabunlar olmuştur ama fiyatı çok yüksek .

Saponifico verasino sabunlar kocaman kocaman oluyor kullan kullan bitmiyor fakat nemlendirme etkisi güzel hem banyoda hem de el sabunu olarak memnun kaldım .

Dalan yeşil sabunu kokusuna çocukluktan gelen alışkanlıkla her daimim sevdim .

Nesti dante kolay köpüren güzel bir el sabunu ve çok çeşidi var .

Bıttım - Defte sabunlarıda bugüne dek hep hediye olarak geldi ve oldukça güzel sabunlar .

Şimdilik elimde kalan sabunlar

601f568df98766d2333480461c83fdfe.jpg
0d96c11e6cac000ee995a784855355be.jpg
Bu sıvı el sabunu Arko tıraş sabunu gibi kokuyor .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Haci Şakir Hamam.
Bilen var mıdır bilmem, eskiden köylerde "yüklük" derlerdi. Odanın içinde yatak, yorgan koyulan bir dolap vardır, onları indirirsin aşağıya, tahtadan bir kapağı kaldırırsın banyo olurdu. Şimdinin ebeveyn banyosu gibi. İşte hacışakir hamam bana o günleri hatırlatıyor. Temizlik hissiyatı veriyor mis gibi.
Duru Fresh Misket Limonlu olanı deniyorum.Kokusu koklayınca güzel ama duşta koku yok.Ayrıca çabuk eriyor.Duş jeli daha mantıklı
(13/02/2020, Saat: 19:29)ENDER3470 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haci Şakir Hamam.
Bilen var mıdır bilmem, eskiden köylerde "yüklük" derlerdi. Odanın içinde yatak, yorgan koyulan bir dolap vardır, onları indirirsin aşağıya, tahtadan bir kapağı kaldırırsın banyo olurdu. Şimdinin ebeveyn banyosu gibi. İşte hacışakir hamam bana o günleri hatırlatıyor. Temizlik hissiyatı veriyor mis gibi.
Memleket neresi hocam. Yarım yamalak benzer şeyler hatırlıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,834 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,493 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 17,125 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,079 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: