Beğendiğiniz Banyo Sabunları
(30/04/2020, Saat: 16:28)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aldığım zeytin yağlı doğal sabunlar genelde hep eriyor, yumuşuyor ve üstünde yağ tabakası birikiyor. O yüzden sevemedim bir türlü.

Bu yazımın üstüne vakıflar sabunlarını, dalan antik zeytinyağlı lavanta sabunu ve Mehmet Aydın sabunlarını denedim. Bunlar arasından en çok hoşuma giden sırasıyla Vakıf > Mehmet Aydın > Dalan.

Vakıflar ve Mehmet Aydın sabunları daha doğal. Dalan antik Zeytinyağlı Sabun ise doğal olmasına rağmen Vakıflar ve Mehmet Aydın sabunu kadar doğal hissettirmedi.

Ancak yukarıda bahsettiğim erime, yumuşama olayı dalan ve Vakıflarda yoktu. Ama Mehmet Aydın sabununda erime ve üstünde yağ tabakası biriktirme gözlemledim. Bunun sebebi ise yeni tarihte yapılması ve yeteri kadar kurumuş olmaması galiba. Çünkü sabun 4. ayda üretilmişti. Vakıflar ise 2018 ürüteimiydi. Araştırmalarıma göre soğuk sıkım yöntemde sabunlaşma reaksiyonu tam olarak en az 6 ay kadar devam ediyormuş. Yani yeni yapılan soğuk sıkım sabunu en az 6 ay bekletin diyorlar. Bundan sonra alırken eski üretim tarihli almak daha mantıklı gibi.
Bir önceki sayfada doğal sabunlar aldigimi söyledim,arasan baya zaman geçti saçlar sabuna alıştı yumuşak oldu ama bu saatten sonra kullanmayı biraktim sac derisi alışmıyor sabuna.
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Wrights çok iyiydi ama uzun zamandır gelmiyor @impaticaret e
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Le Petit Marseillais kalıp sabun, krem gibi çabuk köpük yapan nemlendirmesi gayet iyi bir sabun, uzun zamandır bu sabunu kullanıyorum
(09/07/2020, Saat: 22:24)KCL41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Le Petit Marseillais kalıp sabun, krem gibi çabuk köpük yapan nemlendirmesi gayet iyi bir sabun, uzun zamandır bu sabunu kullanıyorum

Ben deneme amaçlı yüz için akdeniz çilegi olanını aldım.Daha ona sıra gelmedi fakat kokusu çok güzel.
(09/07/2020, Saat: 22:53)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben deneme amaçlı yüz için akdeniz çilegi olanını aldım.Daha ona sıra gelmedi fakat kokusu çok güzel.

200 gr'lık olan süt sabunlarını tavsiye ederim komşum lise yıllarından beri yüz sabunum hep özel olmuştur son 1 yıldır bu sabunu kullanıyorum, saç içinde gayet uygun
Old Spice Wolfthorn serisini kullanıyorum, komşularıma tavsiye ederim

old-spice-wc-wolfthorn-sabun-6li-paket-1...4-65-O.jpg
(10/07/2020, Saat: 09:37)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Old Spice Wolfthorn serisini kullanıyorum, komşularıma tavsiye ederim

old-spice-wc-wolfthorn-sabun-6li-paket-1...4-65-O.jpg

Nereden temin ediyorsunuz komşum?
@Sheeplessness komşum ben en ucuz burada bulabildim. Aralık ayında aldığımda 67 TL idi https://www.3ka.com.tr/?Uid=6587
(10/07/2020, Saat: 10:01)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sheeplessness komşum ben en ucuz burada bulabildim. Aralık ayında aldığımda 67 TL idi https://www.3ka.com.tr/?Uid=6587

Sağolun komşum. Biraz yüksek ama çok da uçuk değil. Denenebilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,821 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 36,436 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 17,112 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,073 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: