Beğendiğiniz Banyo Sabunları
(10/07/2020, Saat: 13:19)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun komşum. Biraz yüksek ama çok da uçuk değil. Denenebilir.
6lı paket sonuçta. Katılıyorum.
Rica ederim komşum. Sabunlar günlük kullanım için güzel ama Old Spice aftershave gibi kalıcı koku vermiyor aklınızda bulunsun. Ben de merak ettiğimden almıştım Smile
(10/07/2020, Saat: 09:37)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Old Spice Wolfthorn serisini kullanıyorum, komşularıma tavsiye ederim

old-spice-wc-wolfthorn-sabun-6li-paket-1...4-65-O.jpg

bu sabunu ben de denemeliyim Wink
En son Mehmet Aydın'ın Argan ve Zeytinyağlı sabunlarını kullandım. 9 tl fiyatına göre güzel iş çıkarıyor cildi kurutmuyor. Temizlik hissiyatıda guzel.
Uzun zamandır Tariş zeytinyağı sabunu kullanıyorum. Genel olarak memnunum.
Les marseillais sabunların her türünü her tipini ise çok başarılı buldum. Duş jelleri de gayet güzel.
Migrostaki İrish spring sabunları da denenmeli.
Ben de buradan duyduğum Mehmet Dede den aldım , bademli sabun harika .
Bir de şu bir zamanlar impada wrights vardı ağır kokan, tekrar gelirse sağlam stok yaparım Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Mevcut durumda Le Petit Marseillais Lemon 200 gr olanı kullanıyorum ve çok acayip köpük yapıyor, kokusu da güzel, tavsiye ederim.
TemeT NoscE
Arkadaşlar duştan çıkınca buram buram kokan duş jeli ya da sabun tavsiyeniz var mı?
Yves Rocher, kahve çekirdekli duş jeli kokusu peeling özelliği ve kalıcılığı ile tercih edilebilir.
 Tıraş aleti
Hatay gezisinde el yapımı defne sabunu aldım efsane kokusu var tavsiye ederim ayrıca duş jellerine alerjisi olan birisi olarak kaşıntı sıfırdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,780 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,912 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,993 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,037 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü: