Beğendiğiniz Banyo Sabunları
(12/04/2015, Saat: 10:48)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum en son hamama gittikten sonra 5 gün Hacı Şakir kokusuyla gezdim, başlarda güzeldi de sonra baymaya başladı. Ondan ahdettim Brut diye Smile

Ben duş jelleri veya zeytin yağı sabunlar kullanınca vücudumun yağlı kaldığı hissine kapılıyorum. Sanki vücudum temizlenmemiş gibi oluyor. Sadece beyaz kalıp sabunlar bana o hissi veriyor.
Ama kenarda duran brut sabuna şans vereceğim. Smile 
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Üstat beyaz sabunların kokusu güzel de çok kimyasal var üzerinde yazdığına göre

Nivea duş jeli gözlerimi çok yakıyor. Dove nazaran daha yumuşak ama ikiside bir duru Türk Hamamı değil. Temizlik hissini bende sadece onda hissediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
@kethuda57 Katılıyorum, duş jelleri ciltte tabaka bırakıyor. (Badedas at kestanesi özlü duş jeli hariç)
@Mehmet Kiraz imperial ve cleopatra benimde ilk iki favori sabunum
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Duşta favorim Olive Farm Ballı Bademli katı sabundu. Gerçekten temizleme ve temizlerken nemlendirme konusunda başarılıydı ama turistik yerlerde açılıp da ürünlerinde SLS ve türevleri kullanıp bunun üzerine biz doğalız etiketi yapıştıran şirket yüzünden bir daha ürün almamak konusunda karar aldım kendimce kendilerinden.

Şimdilerde marketlerde kolayca bulunabilen dalan zeytinyağı lavanta sabunu kullanıyorum. Temizlik açısından başarılı, kokusu çabuk uçuyor ve saçı beslemiyor. Babamın direk çanakkalede bir zeytinciden aldığı sabun var sırada bu lavantalı bitince.

@impaticaret içerikleri nasıl bu cleopatra ve imperial'in?
Aleksey komşum bugün İmperiale bakarım Cleopatra Paris'inkinde bildiğim kadarıyla Tallowda var diye biliyorum, tam içeriklere tekrardan bakmam lazım. Sabun isterseniz haberim olsun Mustafa bey Wink Cool
(12/04/2015, Saat: 14:19)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duşta favorim Olive Farm Ballı Bademli katı sabundu. Gerçekten temizleme ve temizlerken nemlendirme konusunda başarılıydı ama turistik yerlerde açılıp da ürünlerinde SLS ve türevleri kullanıp bunun üzerine biz doğalız etiketi yapıştıran şirket yüzünden bir daha ürün almamak konusunda karar aldım kendimce kendilerinden.

Şimdilerde marketlerde kolayca bulunabilen dalan zeytinyağı lavanta sabunu kullanıyorum. Temizlik açısından başarılı, kokusu çabuk uçuyor ve saçı beslemiyor. Babamın direk çanakkalede bir zeytinciden aldığı sabun var sırada bu lavantalı bitince.

@impaticaret içerikleri nasıl bu cleopatra ve imperial'in?

Oğuz bey dönmenize çok sevindim Smile
Mehmet Kiraz Bey sabunların membağında Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Teşekkür ederim Mustafa Bey, ben de memnunum tekrar burada sizinle birlikte olmaktan. Smile
@Aleksey komşum sahi sen yoktun nerelerdeydin, üyeliği donduruldu falan diyordular gözümden kaçtı tamamen, özelden konuşalım bir ara. Smile
@impaticaret bir nevi öyle sayılır diyebilirim. İstediğinizde haberim olsun Mustafa bey toptancısını bulup alırım Imperial Leather ve Cleopatra Sabundan isterseniz, talep olması önemli Smile Önemli bir not : Twinings Earl Grey dökme çay aklımdadır halen, unutmadım Wink
1- @Martin üstadın keçi sütlü banyo sabunu
2- Bulgari Au The Blanc
3- Doa kozmetik zeytinyağlı sabunu
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,783 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,923 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,995 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,037 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü: