Beğendiğiniz Banyo Sabunları
(16/02/2020, Saat: 21:21)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Samet subiyi fabrikadan yeni çıkmış kadar yapıyor o derece yani .
Sığır derisi koltukları silerken suyuna rendeliyorum, kuzu derisine çeviriyor abi Smile

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Migors'larda bir suredir Irish Spring markali bir sabun satilmakta. Colgate Palmolive ABD uretimi.

Eksi Sozluk'te iki celiskili yorum var;

- harika bir kokusu olan ve insana temizlik hissini tam olarak yaşatan üründür. sabun, deodorant, şampuan ve duş jeli formları mevcut.

- berbat bir sabundur. turkiyede ithal oldugu icin pahalidir ve 5 para etmez bir urundur. cildi inanilmaz kurutur ve o kadar agir kimyasallar vardir ki tabi ki 8 saat baska bir sey kokmazsiniz. kesinlikle yanina bile yaklasmayin.

Kullanan veya inceleyen oldu mu?
Hacışakir lavantalı sabun aldım,kokusu ve temizlik hissi mükemmel ama arkasına baktığımda bir sürü bişeyler yazıyor içeriğinde çok da saf gelmedi bana açıkçası sağlıklı kategorisine girebilir mi hacışakir ?
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Bana uzun zaman önce bir sıvı el sabunu hediye gelmişti. Galiba mark spencer idi. Sabun rengi yeşildi. Etiketinde beyaz çiçekler vardı.

Fotoğraf çekmemekle hata ettim. O zaman aramıştım bulamamıştım
Galiba yurt dışından gelmişti.

Mükemmel bir kokusu vardı. Bitmemesi için dua etmiştim. Smile
Çok uzun yıllardır haftada 1 kalıp tüketiyorum. Lif ile kullanıyorum. Yurt dışı seyahatlerde bile yanımdan ayırmam. Çok memnunum. Kesinlikle kepek veya cilt kurutma gibi problem yaşamadım. ed57298c66125c68bb1442b47cf46a24.jpg49db149d4c52d2175901b60b271d8c8e.jpg3927f34a45b40fbc2fb4a7b905644065.jpg

STK-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
486d0329107c885a38a9027027c6cf48.jpg
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@korgunv Veli Bey, bu sabunların hastasıyımdır. Vakıflar'ın daha alt modeli gibi Gemlik Kavlak zeytinlerinin sabunlarını kullandım ama onlar da Tuzla'da bir kimya firmasına fason yaptırıyorlar. Fazlasıyla endüstriyel.
Vakıfların bu sabunu tam istediğim tarz. Kesinlikle ben de tavsiye ediyorum. Hatta gidip ben de sipariş geçeyim. Hazır bu aralar kalıp, anam-babam klasik sabun tüketimimiz tavan yapmışken, stoklarım da azalmışken.. Smile

EK: Bu arada Vakıf Zeytinleri sitesinden bulunabilir bu sabunlar.
"A Samurai always wears two swords."
zeytinyağlı sabunlar doğal ve güzel fakat eksik yanı koku sizce de öyle değil mi?
ne mutlu türküm diyene !
(30/04/2020, Saat: 14:31)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zeytinyağlı sabunlar doğal ve güzel fakat eksik yanı koku sizce de öyle değil mi?

@yakup komşum çok haklısınız, bir ara life 1 tane de Arko stick atıyordum. Wink

(30/04/2020, Saat: 11:33)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @korgunv Veli Bey, bu sabunların hastasıyımdır. Vakıflar'ın daha alt modeli gibi Gemlik Kavlak zeytinlerinin sabunlarını kullandım ama onlar da Tuzla'da bir kimya firmasına fason yaptırıyorlar. Fazlasıyla endüstriyel.
Vakıfların bu sabunu tam istediğim tarz. Kesinlikle ben de tavsiye ediyorum. Hatta gidip ben de sipariş geçeyim. Hazır bu aralar kalıp, anam-babam klasik sabun tüketimimiz tavan yapmışken, stoklarım da azalmışken.. Smile

EK: Bu arada Vakıf Zeytinleri sitesinden bulunabilir bu sabunlar.

@DenizKSK komşum bizim eve zeytin ve yağ olarak başka ürün girmiyor. Balı da fena değil. Son olarak soğuk sıkım 5 lt teneke versiyonu yaptılar. Sıvı el sabunları da çok hafif. Tüm ürünlerini severek kullanıyorum. Fiyatları görece uygun, online servisleri de oldukça iyi.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@korgunv komşum selamlar
Kargolama hizmetleri nasıl ?
Hangi Kargo firması ile çalışıyorlar ?

Ek : özel mesaj kutunuz dolmuş .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aldığım zeytin yağlı doğal sabunlar genelde hep eriyor, yumuşuyor ve üstünde yağ tabakası birikiyor. O yüzden sevemedim bir türlü.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo Fırçası Kullananlar Rigbie 4 3,783 19/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Soner
  Banyo İçin Doğal Sabun Tavsiyesi Arkomani 57 35,923 29/07/2019, Saat: 11:58
Son Yorum: dikdik_s
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 16,995 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,037 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: