Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
(19/04/2019, Saat: 21:07)Mauser Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen... Jilet nacetti. İşin komik yanı tıraş olurken adam zorlanmıyor gibiydi.
O abinin ne yapmaya çalıştığını ciddi merak ediyorum. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Gillette platinum’u ilki üç günlük sakal olmak üzere yedi tıraşta kullandım Merkur 34c hd makinamda. İlk tıraştan son tıraşa kadar gayet iyi performans. Normal bi sakalım var teli çok kalın değil çok ince de değil. Seyrek ya da çok gür de değil. Bu arada her tıraştan sonra jileti çıkarıp suya tutarak temiz bir yerde bıraktım her seferinde.
(20/04/2019, Saat: 14:51)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O abinin ne yapmaya çalıştığını ciddi merak ediyorum. Smile

Buraya yazıyorum. O videoda ki arkadaş 250'yi görür.
5 günde bir usturayla keyifli keyifli tıraş oluyorum. Her tıraşta yeni jilet. Jilet
Tıraş oluyorum, o halde varım.
DE'leri genelde 3 tiras kullaniyorum, kimi 3 tirasi da geciyor. Her tiras sonrasi aletten cikarip, durulayip, kagit mendile degdiriyorum.
Jilet yagini ve keskinligini korudugu muddetce atmaya kiyamiyorum.
2-3 günde bir tıraş olarak Keskin jiletleri tam 4 kez kullaniyorum.
4. tıraştan hemen sonra keskin de görünse jilet mezarlığına gömüyorum.
Daha önce biçok kez gördüm ki, benim tıraş olma şeklimle jiletler 5. tiraşta konforlu ve keskin kalamıyor.

Zaten jiletlerin üzerine 4 kere tıraş olmamız için rakamlar yazmışlar.
1-2 tarafını takıp ilk 2 tıraşı,
3-4 tarafina gecip son 2 tıraşı olmalıyız : )
derby usta, posh, astra türevi uygun fiyatlı jiletleri 1 defa, gillette jiletleri 2-3, üretimi olmayan şans eseri elime geçmiş jiletleri 4 Smile
(07/05/2019, Saat: 09:17)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2-3 günde bir tıraş olarak Keskin jiletleri tam 4 kez kullaniyorum.
4. tıraştan hemen sonra keskin de görünse jilet mezarlığına gömüyorum.
Daha önce biçok kez gördüm ki,  benim tıraş olma şeklimle jiletler 5. tiraşta konforlu ve keskin kalamıyor.

Zaten jiletlerin üzerine 4 kere tıraş olmamız için rakamlar yazmışlar.
1-2 tarafını takıp ilk 2 tıraşı,
3-4 tarafina gecip son 2 tıraşı olmalıyız  : )

Supermis bu, benim aklima hic gelmemisti.
Bazen yogunluktan burnumuzun ucundaki seyi goremiyoruz.
üst kaliteler 2 hafta ( 6 tıraş ) diğerleri 1 hafta
(07/05/2019, Saat: 10:35)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üst kaliteler 2 hafta ( 6 tıraş ) diğerleri 1 hafta
Üst kalite dedikleriniz neler hocam?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: