Yaprak Jileti Kaç Defa Kullanıyorsunuz?
Çoğunlukla yeşil astra ve permasarp kullandım hiç paslanma ile karşılaşmadım.Son 2 aydır hergun tiras oluyorum ve her jileti en az 4-5 sefer kullanıyorum.Kagidina koyup kapatmadan dolaba koyuyorum.
Kartallar yüksekten uçar
Bu hafta bir ilki gerçekleştirdim ve bir jileti değiştirmeden bir hafta kullandım Smile

Jilet - 7 o clock sarı
Makine - Merkür 34c

Günlük olarak kullandım. Zaten ilk kullanımda sevdiğim bir jiletti. Genelde en fazla 2 kullanım sonunda atardım. Ancak bu defa bir hafta gibi uzun bir süre aynı jilet ile tıraş oldum. İyi ki de olmuşum çünkü jileti kullandıkça konforunun arttığını söyleyebilirim. Bugün jileti attım artık ama keskinliği hala yerindeydi ve çok konforluydu. Hatta bugün diğer tıraşlarımdan farklı olarak 3 perde oldum ve şapı sürünce çok az yer yandı rahatsız edici boyutta değildi ama.

Sonuç olarak jiletleri fiyatının uygun olduğunu düşünerek en fazla 2 tıraş oluyordum ama artık konforunun arttığını görünce bu fikrim değişti. Yanlız her jilet için bu kabul geçer mi bilemiyorum ama deneyeceğim Smile
4 tıraş

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/06/2013, Saat: 13:14)eskiuyemnt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: banyo sabunu ve ucu kırılmış prmatik ile çatır çatır traş olanı  görmüştüm. hatirlamak bile istemiyorum..

Ben de bir yurtta görmüştüm. Ucu kırık permatik ile sabunsuz susuz tras olmuştu.
Asco jilet yarımını 2 kere kullanıyorum 3.de istediğim performansta olmuyor.

(27/08/2019, Saat: 14:56)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather,kai gibi keskin jiletlerde 4,diğer markaların jiletlerini 3 kez kullanıyorum.

Komşum Kai jiletiyle 12 kere tıraş olanı tanıyorum. Çok kaliteli bir jilet
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
Topsakalli gezdigim ve genellikle günlük tıraş olduğum için jiletleri koreldigi için değil hijyen için değiştiriyorum. Sakallarım da pek sert değil onun da etkisi var.
En dayanıklı jilet Personna Lab Blue benim için. 8-9 tıraş çıkarıyordum. Uzun zamandır kullanmıyorum. Bakalım bu sefer kaçıncı tıraşta değiştireceğim.
Yarım jileti sakallarım 4 günlük ve üstü ise bir kere kullanırım. Değilse 2 kere kullanırım.
Bence ustura
Beyler, permasharp denemesi yapacağım yarından itibaren.
Shark ile denemelerim şu ana kadar 7. traşta keskinliğinden en ufak bir kayıp yaşamadığını gösteriyor. İki tarafını da eşit kullanmaya çalışıyorum.
Bir jileti 5ten fazla kullanmıyorum. Hatta perma sharp, astra, voskhod u 2 tıraş kullanır atarım.

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: